تعمیرگاه ستفیکس

كوشش برای اصلاح رفتار پلیس آمریكا با فناوری واقعیت مجازی

كوشش برای اصلاح رفتار پلیس آمریكا با فناوری واقعیت مجازی

تعمیرکار: برخی شرکت های فناوری با ارائه برنامه های شبیه سازی آموزش به پلیس بوسیله هدست های واقعیت مجازی در تلاش هستند تا رفتارهای غلط پلیس را در آمریکا بهبود دهند.به گزارش تعمیرکار به نقل از زد دی نت، امید می رود رفتار خشن و بی منطق پلیس آمریکا که سبب درگیری ها و خشونت های گسترده در این کشور شده، تا حدی با آموزش های مبتنی بر فناوری واقعیت مجازی اصلاح گردد.
یکی از این فنآوری های واقعیت مجازی ویرترا نام دارد که در ابتدا بعنوان یک بازی سرگرم کننده ارائه شد، ولی حالا با تغییراتی برای آموزش نیروهای پلیس در محیط واقعیت مجازی به کار گرفته شده است.
پلتفرم به روز شده مذکور از امکانات مختلفی برای آموزش به نیروهای پلیس برای مدیریت رفتار و اقدامات در وضعیت گوناگون برخوردارست. در این پلت فرم برنامه های متنوعی برای تعلیم نحوه مواجهه صحیح با افراد ناتوان ذهنی و برخی شرایط غیرعادی دیگر گنجانده شده است.
این پلت فرم بدون استفاده از هدست های واقعیت مجازی نیز قابل استفاده می باشد، اما در آن از نمایشگری استفاده شده که قادر به شبیه سازی ۳۰۰ درجه ای از محیط اطراف است. طراحان پلت فرم مذکور می گویند این ابزار آموزشی می تواند احساسات و عواطف افراد را نیز درگیر کند، امری که تابحال در آموزش های رسمی به پلیس آمریکا مورد غفلت بوده است.
دقت بالای اسلحه های مورد استفاده در این پلت فرم و کوشش برای اجتناب از غرض ورزی نژادی همچون دیگر مزایای آن اعلام شده است.


منبع:

1399/09/22
12:29:19
5.0 / 5
1459
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
SetFix تعمیرکار