تعمیرگاه ستفیکس
برای مصارف زیبایی و پزشكی؛

پوست مصنوعی كه اسپری می شود

پوست مصنوعی كه اسپری می شود

تعمیركار: یك شركت ژاپنی نوعی پوست مصنوعی ابداع كرده كه بعد از اسپری روی پوست هرگونه لك، خال و كبودی را می پوشاند. طبق ادعای شركت، این اسپری در حوزه پزشكی هم به كار می آید.


به گزارش تعمیركار به نقل از آساهی شیمبون، یك تولید كننده محصولات بهداشتی در توكیو به نام Kao Corp فناوری ابداع كرده كه پوستی مصنوعی روی صورت بوجود می آورد. این پوست مصنوعی برای پوشاندن خال و لك های پوستی به كار می رود.
فناوری مذكورFine Fiber نام دارد و شامل یك دماغه مخصوص است كه فیبرهایی بسیار نازك را روی پوست اسپری می كند و غشایی روی آن به وجود می آورد. این شركت ژاپنی محصول جدید خود( شامل یك لوسیون زیبایی و دستگاه اسپری) را تحت برندBiomimesis Veil در دسامبر به بازار عرضه می كند.
مویرگهای موجود در غشاء به سرعت لوسیون زیبایی را جذب كرده و ظاهری متعادل را حفظ می كنند. لایه ای بسیار نازك از غشا روی پوست به وجود می آید كه ساعت ها دوام می آورد و رطوبت آنرا حفظ می نماید.
قیمت این لوسیون زیبایی۱۲ هزار ین و دستگاه اسپری آن ۵۰ هزار ین است. یك ظرف از محلول حاوی فیبر هم در دستگاه اسپری قرار دارد كه با قیمت ۸ هزار ین عرضه می شود.
این شركت ژاپنی اعتقاد دارد فناوری پوست مصنوعی كاربردهای گسترده تری هم دارد و می توان از آن در محصولات آرایشی یا مصارف پزشكی هم استفاده نمود.
پوست مصنوعی مذكور روی هرگونه كبودی یا زخم را می پوشاند و البته به درمان زخم هم كمك می نماید. به قول شركت تولید كننده ضخامت لایه فیلم بوجود آمده یك هزارم میلیمتر است.

1398/09/05
20:34:42
5.0 / 5
5029
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
SetFix تعمیرکار