تعمیرگاه ستفیکس

جاسوسی بیگانگان از زمین با تجهیزات مستقر در صخره های فضایی!

جاسوسی بیگانگان از زمین با تجهیزات مستقر در صخره های فضایی!

به گزارش تعمیركار محققان معتقدند امكان دارد تمدن های بیگانه پیشرفته ای كه صدها میلیون سال پیش از پیدایش انسان در كره زمین وجود داشته اند، با نصب تجهیزات رادیویی و صوتی در صخره های فضایی از بشر جاسوسی كنند.به گزارش تعمیركار به نقل از ان بی سی نیوز، این تمدن های بیگانه با عنایت به پیشرفت فراوان توانایی های خود با بررسی وضعیت زمین در صدها میلیون سال قبل به امكان شكل گیری حیات هوشمند در آن پی برده بودند و از همین رو بعد از بی پاسخ ماندن سیگنال های صوتی ارسالی به كره زمین، تجهیزات رباتیك خویش را مخفیانه در صخره های فضایی در حال گردش در نزدیكی كره زمین نصب كردند تا شرایط آنرا به دقت زیر نظر بگیرند.
اگر چه امكان دارد این پدیده، امری علمی – تخیلی به نظر برسد، اما برخی پژوهشگران معتقدند وقوع چنین رخدادی در عمر ۴.۵ میلیاردی كره زمین هیچ بعید نیست و بنابراین سرمایه گذاری سازمان های فضایی برای اكتشاف در صخره های فضایی نزدیك به كره زمین به منظور شناسایی فناوری های مخفی موجود در آنها ضروری می باشد.
به گفته جیمز بنفورد فیزیكدان آمریكایی در منظومه شمسی صخره های فضایی گوناگونی وجود دارند كه مدار گردش آنها به دور منظومه شمسی مشابه با سیاره های اصلی موجود در این منظومه است. وی كه نخستین بار این ایده را سال قبل در كنفرانسی علمی در هیوستون عرضه داد اعتقاد دارد احتمال نصب تجهیزات جاسوسی از زمین در بعضی از این صخره ها كه فاصله بسیاری با زمین ندارند، بسیار زیاد است.
این فیزیكدان می گوید با كشف این تجهیزات می توان فعالیت های تمدن های ناشناخته دیگری را كه در این دنیا وجود دارد كشف كرد و نكته مهم این است كه سابقه این فعالیت ها به پیش از شكل گیری تمدن بشری بر روی زمین بازمی گردد.
پل دیوس فیزیكدان دیگر آمریكایی كه در این زمینه تحقیق كرده اعتقاد دارد با اینكه بعید به نظر می آید كه این نوع تجهیزات حتی در صورت وجود باگذشت صدها میلیون سال هنوز بر جای مانده باشند، اما با عنایت به كم هزینه بودن چنین تحقیقاتی در مقایسه با اعزام فضاپیما به ماه و مریخ بهتر است بر روی آن سرمایه گذاری شود و شاید این كار منجر به كشف نكات مهم دیگری در مورد تاریخچه جهان گردد.


منبع:

1398/07/13
21:50:26
5.0 / 5
4688
تگهای خبر: ربات , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار