تعمیرگاه ستفیکس

صندلی پوشیدنی هم ساخته شد!

صندلی پوشیدنی هم ساخته شد!

تعمیركار: شركت ˮAstride Bionixˮ با استفاده از صندلی پوشیدنی ˮلكسˮ سرمایه خویش را بیشتر از انتظار اولیه افزایش داد.


به گزارش تعمیركار به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، چند وقت پیش شركت "Astride Bionix" یك صندلی پوشیدنی تحت عنوان "لكس"(Lex) اختراع كرد كه به بهبود وضعیت نشستن و راحتی بیشتر كمك می نماید.
قیمت این صندلی تاشو ۲۵۰ دلار بوده و به یك پد متصل می شود كه در پشت كاربر قرار دارد و با استفاده از دو پایه خود هر جایی را برای نشستن آماده می كند.
"لكس" در اصل جهت استفاده كارگران كارخانه های مختلف طراحی شده است اما جهت استفاده روزمره افراد هم یك گزینه مناسب به حساب می آید. صندلی دو پایه "لكس" از آلومینیوم ساخته شده و تنها یك كیلوگرم وزن دارد.
طراحی این صندلی بگونه ای است كه هنگامیكه فرد در حالت نشستن قرار می گیرد این صندلی به صورت خودكار باز شده و به شكل یك صندلی در می آید.
همینطور می توان آنرا درون كوله پشتی قرار داد. لكس مجهز به یك پنل انعطاف پذیر است كه تا ۵۰ درصد از فشار وارده به بدن می كاهد.


حال سرمایه شركت سازنده این صندلی از هدف اولیه خود یعنی ۵۰ هزار دلار بیشتر شده و به مبلغ چشم گیر ۱۴۳ هزار دلار رسیده است.
شركت "Astride Bionix" در تبلیغ صندلی خود اینگونه نوشته است: حدودا همه ما تابحال به علت وضعیت بد نشستن گرفتار مشكل شده ایم و در رفت وآمدهای طولانی احساس خستگی كرده ایم.
این مشكلات جسمی بسیار آزاردهنده بوده و با برنامه های هوشمند و یا وسایل دیجیتال هم قابل حل نیستند.
صندلی لكس یك وسیله پوشیدنی بیونیك است كه سبب افزایش استقامت و راحتی می شود و می تواند بعنوان ابزاری برای كاهش فشارهای جسمی كه اصولا بر ستون فقرات وارد می شود، مورد استفاده قرار گیرد.1398/06/30
20:03:02
5.0 / 5
4766
تگهای خبر: شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار