تعمیرگاه ستفیکس

پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگی

پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگی

به گزارش تعمیركار اخیرا پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگزده ساخته شده كه می تواند۷۴۰ كیلوگرم بار را حمل كند.


به گزارش تعمیركار به نقل از انگجت، ارسال محموله های پستی به افراد در مناطق جنگی بطور حتم كار خطرناكی است چونكه احتمال زیادی وجود دارد نیروهای دشمن به هواپیمای حامل آنها شلیك كنند. در همین راستا شركت «سایلنت آرو» از پهپادی به نامSilent Arrow GD-2000 برای ارسال محموله ها رونمایی كرده است. شركت آمریكاییYates Electrospace Corporation این پهپاد را ساخته كه ۹۰۷ كیلوگرم وزن دارد. پهپاد مذكور می تواند ۷۴۰ كیلوگرم بار را حمل كند و طول بال آن هم ۸.۵ متر است. هواپیماهای باری مانند «لاكهید سی-۱۳۰ هركولس» می توانند این پهپاد را حمل كنند. البته یك بالگرد هم قابلیت حمل این پهپاد را دارد. اما در هر دو حالت بالهای آن هنگام انتقال بسته می مانند.
هنگامیكه هواپیما یا بالگرد حامل پهپاد به فاصله ۶۴ كیلومتری هدف رسید، می تواند آنرا از ارتفاع ۷۶۲۰ متری سطح زمین رها كند. بال های پهپاد همزمان باز می شوند و هواپیمای بدون سرنشین بدون ایجاد هیچ گونه سروصدایی به سمت مقصد حركت می كند. عملیات این پهپاد بعد از فرود آمدن و تخلیه محموله تمام می شود. البته احیانا مدلهای بعدی چندبار قابل استفاده باشند. این پهپاد در نمایشگاه DESI در لندن رونمایی شده و تولید آن از ماه آینده شروع می شود.

1398/06/20
12:54:26
5.0 / 5
4696
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار