تعمیرگاه ستفیکس

نهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار گردید

نهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار گردید

به گزارش تعمیركار مسابقه ملی فناوری نانو بعنوان بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو جمعه ۲۸ تیرماه در ۳۱ حوزه امتحانی برگزار گردید.به گزارش تعمیركار به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است كه هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می گردد. مرحله اول نهمین دوره از این رقابت در اردیبهشت ماه به صورت آنلاین برگزار گردید و برگزیدگان آن به مرحله دوم مسابقه راه یافتند.
از مجموع ۴هزار و ۱۰۳ نفر شركت كننده در مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو، هزار و۷۰۳ نفر حائز شرایط شركت در مرحله دوم مسابقه شدند. این مرحله در روز جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰: ۳۰ در ۲۸ استان كشور برگزار گردید.
داوطلبان در این مرحله به ۱۰۰ سوال تستی در مدت زمان ۱۳۰ دقیقه پاسخ دادند.
۱۰ برگزیده اول مسابقه ملی نانو علاوه بر برخورداری از جوایز مادی و معنوی، از امتیازات بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد. ۱۰۰ نفر از برگزیدگان مسابقه هم می توانند با شركت در نانواستارت آپ، برنامه پشتیبانی از ایده های نو، در راه كارآفرینی در حوزه نانو گام بردارند.
این افراد با انتخاب یك ایده فناورانه، در راه توسعه یك محصول نانویی گام می دارند و به كمك تیم خود، به سمت تشكیل یك شركت دانش بنیان در حوزه نانو حركت می كنند.
علاقه مندان همینطور می توانند با شركت در مسابقه ملی نسبت به دریافت گواهی توانمندی تدریس نانو اقدام نمایند. این افراد برای دستیابی به این گواهی، باید حداقل درصد موردنیاز را در آزمون كسب كنند و علاقه مندی خویش را با پاسخ به سوال مربوطه اعلام كنند.
شهرهای تهران، كرج، مشهد، اصفهان، اردبیل، تبریز، ارومیه، بوشهر،، یزد، شهركرد، همدان، بندرعباس، اهواز، اراك، زنجان، شاهرود، شیراز، قزوین، قم، سنندج، زاهدان، كرمان، كرمانشاه، اسفراین، بابلسر، شاهین شهر، دهلران، بناب، كاشان، رشت، گرگان همچون حوزه های مسابقه ملی فناوری نانو بودند. شایان ذكر است كه حوزه شهر تهران در دانشگاه صنعتی امیركبیر، دانشكده مهندسی نساجی بود.
این مسابقه توسط بنیاد آموزش فناوری نانو، متصدی ترویج دانشجویی ستاد نانو و با حمایت بنیاد ملی نخبگان، دانشگاه پیام نور، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، مركز راهبردی فناوری های همگرا و سایت آموزش فناوری نانو برگزار گردید.

1398/04/29
18:20:02
5.0 / 5
4321
تگهای خبر: سایت , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار