تعمیرگاه ستفیکس

بهبود ادوات تشخیص بیماری با نانومیله های طلا

بهبود ادوات تشخیص بیماری با نانومیله های طلا

به گزارش تعمیركار دو شركت خارجی با انعقاد تفاهم نامه ای به دنبال استفاده از نانومیله های طلا در كیت های تشخیص بیماری در صنعت كشاورزی، خوراك دام و مواد غذایی هستند.به گزارش تعمیركار به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، شركت سونا نانوتك (Sona Nanotech) اعلام نمود همكاری مشتركی با شركت رومر لبز (Romer Labs) شروع كرده است. رومر لبز یكی از شركت های پیشرو در حوزه تشخیص بیماری است. سونا نانوتك می خواهد در بهبود كیت های تشخیص پاتوژن موسوم به RapidChek® SELECT™ كمك نماید.
رومر لبز ۳۰ سال سابقه همكاری در حوزه كیت های تشخیص طبی در اتریش، بریتانیا، آمریكا و سنگاپور دارد و در بخش عرضه رهیافت های تشخیصی برای صنعت كشاورزی، خوراك دام و غذا پیشرو است.
این شركت صاحب فناوری آرایه جریان جانبی بوده كه با این فناوری نوارهای تشخیص طبی RapidChek® SELECT™ و AgraStrip® را به بازار عرضه می كند. با استفاده از این نوارها می توان پاتوژن های موجود در مواد غذایی را شناسایی كرد.
بررسی های این شركت نشان داده است كه نانومیله های طلای شركت سونا نانوتك می تواند باعث بهبود عملكرد محصولات رومر شود. این قرارداد همكاری برای رسیدن به این هدف میان این دو شركت منعقد شده است.
دارن رولز، مدیرعامل شركت سونا نانوتك اظهار داشت: ما بسیار خرسندیم كه با شركت رومر لبز همكاری مشتركی شروع كرده ایم. این قرارداد همكاری نشان داده است كه ما همچنان مشتاق به همكاری با شركت های پیشرو و نوآور هستیم. رومر لبز در كسب و كار تشخیص طبی پیشرو بوده و سالانه میلیون ها نوار تشخیص طبی تولید می كند. ما آزمایشگاه های زیادی در كشورهای مختلف داریم كه روی ساخت محصولات با كیفیت بالا كار می كنند تا ازآنها برای بخش كشاورزی و مواد غذایی استفاده گردد. با تركیب فناوری ها، ما می توانیم كیت هایی تولید نماییم كه حساسیت بالاتری نسبت به محصولات موجود در بازار داشته و این كار دسترسی سونا نانوتك را به بازارهای پرارزش جدید در بخش كشاورزی و مواد غذایی فراهم می آورد.
مایكل پرینستر، مدیرعامل شركت رومر لبز اضافه كرد: ما از پتانسیل های این همكاری بسیار خرسند هستیم. هدف كلیدی ما عرضه خدمات و محصولات با كیفیت بالا است از این رو به صورت مستمر محصولات خویش را متناسب با نیاز بازار توسعه می دهیم.
سونا نانوتك در تولید نانومیله های طلا تخصص دارد. این شركت به دنبال استفاده از این نانومیله ها در صنعت كیت های تشخیص طبی است.

1398/01/29
14:15:38
5.0 / 5
4678
تگهای خبر: تشخیص , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار