تعمیرگاه ستفیکس

صنعت برق و الکترونیک با تولید محصولات خلاقانه و به روز توسعه یافت

صنعت برق و الکترونیک با تولید محصولات خلاقانه و به روز توسعه یافت

به گزارش تعمیرکار سطح کیفی محصولات در صنعت برق و الکترونیک با استفاده از خلاقیت و فناوری های پیشرفته و به روز ارتقا یافت.به گزارش تعمیرکار به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ساخت و تولید تجهیزات در حوزه صنعت برق و الکترونیک با ورود شرکتهای دانش بنیان و خلاق رونق گرفته است. شرکت تپکو فعالیت خویش را با هدف تحقیق، توسعه، طراحی و ساخت محصولات در صنعت برق، الکترونیک و کامپیوتر شروع کرد.
شاخه های اصلی فعالیت این شرکت شامل طراحی، ساخت و تولید تجهیزات تست برای صنعت برق از قبیل سیستم تست و آنالیز عملکرد کلیدهای قدرت، سیستم تست و اندازه گیری نسبت تبدیل ترانسفورماتور، میکرو اهم متر دیجیتال، دستگاه اندازه گیری مقاومت عایقی، دستگاه اندازه گیری مقاومت سیم پیچ و منبع تغذیه متغیر دیجیتال DC/A می شود.
همچنین این شرکت طراحی، ساخت و تولید تجهیزات در حوزه فناوری RFID و عرضه سیستم ها و راهکارهای جامع مبتنی بر این تکنولوژی را انجام می دهد. این شرکت دارای گواهینامه ها و تأییدیه های بین المللی هم است و در زمره شرکتهای دانش بنیان به حساب می آید.
فناوری RFID نوعی سیستم شناسایی بی سیم است که توانایی تبادل داده ها از راه برقراری اطلاعات بین یک تگ خوان و تگ یا شناسه متصل به کالا و شی ء را دارد. این فناوری از راه امواج رادیویی تگ ها را شناسایی کرده و می خواند.
این شرکت محصولات زیادی را تابحال طراحی نموده است که از آخرین این محصولات میتوان به توسعه اپلیکیشن موبایل برای دستگاه اندازه گیری مقاومت سیم پیچ، طراحی و ساخت سیستم تست و اندازه گیری مقاومت دینامیک کلیدهای قدرت، توسعه سیستم کارت پارک الکترونیک بر بستر وب، توسعه سیستم مدیریت اطلاعات دام و پلاک های هوشمند دام اشاره نمود.
طراحی خلاقانه و استفاده از سیستم های یکپارچه
یک شرکت دانش بنیان محصولات و خدمات خویش را بر مبنای اصول طراحی خلاقانه، سیستم های یکپارچه شامل سخت افزار، نرم افزار، اپلیکیشن و سایر خدمات، کاربری آسان و کیفیت بالا در مقابل قیمت مناسب عرضه می کند.
همچنین محصولات برپایه فناوری های پیشرفته و به روز از قبیل مدارات پیچیده آنالوگ، میکرو کنترلرهای قدرتمند، الکترونیک قدرت و پلت فرم نرم افزاری قدرتمند هستند.

1401/05/19
12:05:30
5.0 / 5
973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار