تعمیرگاه ستفیکس
در ایالتهای مختلف صورت گرفت؛

اقدام قضایی دادستان کل آمریکا ضد تماسهای رباتیک مزاحم

اقدام قضایی دادستان کل آمریکا ضد تماسهای رباتیک مزاحم

تعمیرکار: دادستان های کل پنجاه ایالت آمریکا با هدف مبارزه با تماسهای رباتیک مزاحم شرکتهای مخابراتی، از اقدام قضایی در این حوزه اطلاع داده اند.به گزارش تعمیرکار به نقل از انگجت، دادستان های کل ایالت های کارولینای شمالی، ایندیانا و اوهایو تشکیل کارگروه جدید دادرسی ضد رباتیک را رهبری می کنند تا اپراتورهای متخلف تلفن همراه جلوی تماسهای رباتیک تبلیغاتی با مشترکان خویش را بگیرند.
این گروه بر روی اقدامات قانونی ضد شرکتهای مخابراتی، متمرکز شده اند و البته بر روی تماسهای رباتیک خارجی با شماره هایی در داخل ایالات متحده هم تحقیق می کنند.
ارائه دهندگان خدماتی که تماسهای تلفنی خارجی را به سمت شبکه تلفن همراه داخل ایالات متحده هدایت می کنند، مطابق قانون مسئولیت دارند از قانونی بودن ترافیکی که وارد شبکه مخابراتی این کشور می کنند اطمینان حاصل کنند. ولی آنها به طور عمده هیچ اقدامی برای دور نگه داشتن تماسهای رباتیک از شبکه تلفن همراه ایالات متحده انجام نمی دهند، و حتی عمداً به دلیل دریافت درآمد ثابت در خیلی از موارد به ترافیک تماسهای رباتیک اجازه عبور و اتصال به مشترکان می دهند.
بر اساس آمار دادستانی آمریکا روزانه بیشتر از ۳۳ میلیون تماس با شماره تلفن های همراه در این کشور با هدف کلاهبرداری انجام می شود.

1401/05/14
13:52:40
5.0 / 5
280
تگهای خبر: خدمات , ربات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار