تعمیرگاه ستفیکس
پس از ۳ بار تعویق؛

نمایشگاه الکامپ در بازه زمانی 10 تا 13 مرداد

نمایشگاه الکامپ در بازه زمانی 10 تا 13 مرداد

سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران اعلام نمود که این سازمان خویش را متعهد به برگزاری نمایشگاه الکامپ در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مردادماه می داند.به گزارش تعمیرکار به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران، برگزاری باشکوه نمایشگاه الکامپ در سالی که «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامیده شده، اهمیت مضاعف دارد. بعد از سه بار تعویق غیرمنتظره این نمایشگاه به علت پاندمی کرونا و هزینه های سنگینی که تعویق های مکرر به شرکتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات تحمیل کرده است، سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران خویش را متعهد به برگزاری باشکوه این نمایشگاه در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مردادماه می داند.
این زمان توسط سازمان توسعه تجارت و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و بر مبنای تقویم سالانه نمایشگاهی و فضای موجود نمایشگاهی تعیین شده است.
لذا پیرو درخواست تعداد کثیری از شرکت ها در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ در زمان مقرر، سازمان نصر تهران که سیاستگذار این نمایشگاه است در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به برگزاری نمایشگاه الکامپ هم زمان با نمایشگاه پدافند غیرعامل و با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر اقدام خواهد نمود.
از شرکت ها تقاضا می شود برنامه ریزی های خویش را برای حضور فعال در نمایشگاه، مطابق روال عادی دنبال و اخبار مرتبط را از راه سایت نمایشگاه و شبکه های اجتماعی رسمی الکامپ را دنبال کنند.
بدیهی است آخرین اخبار و اطلاعیه های در رابطه با برگزاری این رویداد بزرگ و کلیدی در حوزهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات، تنها از راه ستاد برگزاری به مشارکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1401/04/13
19:57:18
5.0 / 5
247
تگهای خبر: سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
SetFix تعمیرکار