تعمیرگاه ستفیکس

آزمایش جنگ در واقعیت مجازی!

آزمایش جنگ در واقعیت مجازی!

نیروی هوایی آمریکا مبادرت به آزمایش سلاح های لیزری و جنبشی در بازی های جنگ مجازی کرده و همین طور دو سلاح جنبشی ناشناخته را آزمایش کرده است.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی آمریکا(AFRL) با هدف بررسی هم افزایی بین مفاهیم انرژی هدایت شده و سلاح جنبشی در فضای نبردهای آینده، آزمایش مفهومی انرژی هدایت شده و انرژی جنبشی را انجام داده است.
با ظهور پهپادها و وسایل الکترونیکی در میدان های جنگ، ماهیت نبردها به شدت تغییر کرده است. ارتش ها در سراسر جهان درحال تقویت این فناوری های پیشرفته هستند و فناوری های پیشین و متعارف فعلی دیگر برای مقابله با این تهدیدات کافی نیستند.
ارتش ایالات متحده پیشرفت هایی در حوزه استقرار سیستم های تسلیحاتی انرژی هدایت شده داشته است و الان بنظر می رسد درحال آزمایش استراتژی های خود در محیط های واقعیت مجازی است.
برمبنای یک بیانیه مطبوعاتی، آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی آمریکا در ماه ژانویه امسال با اداره مهمات در پایگاه نیروی هوایی "کرکلند" همکاری کرد تا در آن خلبانان، افسران سیستم های تسلیحاتی و مدیران نبرد هوایی از سلاح های هدایت شده و انرژی جنبشی در مجموعه های مختلف استفاده کنند.
این آزمایشگاه تحقیقاتی بدون افشای جزییات بیشتر اظهار داشت که لیزر پرانرژی هوابرد و دو مفهوم سلاح جنبشی در طول این تمرین های مجازی آزمایش شدند.
"راستی کولمن" مشاور فنی در اداره مهمات اظهار داشت: این آزمایشات فرصت بزرگی را برای آزمودن مفاهیم تسلیحات جنبشی در جنگ ها فراهم می آورد و به ما این امکان را می دهد مفاهیم شغلی جدیدی را ببینیم که در غیر این صورت نمی توانستیم ببینیم. بعنوان مثال، خلبانانی که در محیط مجازی با هواپیما پرواز می کردند، بازخوردی فراتر از آنچه می توانستیم از هر مکان دیگری دریافت نماییم، دریافت نمودند.
آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی آمریکا همین طور سیستمی موسوم به "WOPR" را که یک سیستم مدیریت نبرد مبتنی بر هوش مصنوعی است، در این آزمایشات آزمود. این سیستم به دو نیروی دریایی و هوایی اجازه می دهد تا کوشش های خودرا هماهنگ کرده و توانایی های خودرا در آینده یکپارچه کنند.
آزمایش در محیط های مجازی امکان توسعه سریع فناوری ها، صرفه جویی در منابع باارزش و هزینه ها را فراهم می آورد.
سرهنگ "متیو کراول" رییس ایمنی هوانوردی نیروی هوایی و رهبر هوانوردانی که در این بازی های مجازی شرکت کردند، اظهار داشت: آزمایش هایی مانند این، امکان همکاری مهم بین جنگنده و توسعه دهندگان قابلیت های آینده ما را فراهم می کنند. این فرصت شگفت انگیزی را برای نیروها فراهم نمود تا از یکدیگر بیاموزند و نیروهای ما را در مقابل همتایان خود به روز نگه می دارد.1400/11/27
19:41:18
5.0 / 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
SetFix تعمیرکار