تعمیرگاه ستفیکس
در یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

تولید سیستم تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری

تولید سیستم تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری

به گزارش تعمیرکار یک شرکت فناور موفق به تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری شد.به گزارش تعمیرکار به نقل از یک صندوق پژوهش و فناوری حوزه سلامت، جواد کوهبنانی، رئیس هیات مدیره یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این شرکت در زمینه تولید دستگاههای تهویه مطبوع هوا با بکارگیری اصول هرمتیک و ERV فعالیت می کند.
کوهبنانی خاطرنشان کرد: ما موفق به ساخت جامع ترین دستگاه تهویه مطبوع هوا شده ایم که تمامی پارامترهای هوا از قبیل انواع مختلف آلودگی ها، دما، رطوبت و سطح اکسیژن را کنترل می کند، بصورتی که بالاترین راندمان و کمترین اتلاف انرژی را دارد.
رئیس هیات مدیره شرکت افزود: این دستگاه بگونه ای طراحی شده است که برای مکان های مختلف از قبیل بیمارستان ها، آزمایشگاها، محیط های صنعتی، مراکز عمومی مانند مدارس، بانکها و حتی منازل مسکونی قابل نصب و استفاده باشد.
وی قابلیت نصب این دستگاه در داخل ساختمان بدون احتیاج به کانال کشی را مهم ترین وجه تمایز محصول تولیدی این شرکت با سایر محصولات بازار عنوان نمود.
جواد کوهبنانی، کنترل سطح اکسیژن با کمترین اتلاف انرژی، جذب انواع آلودگی ها شامل ریزگردها و عوامل بیماری زا هوازی به اندازه ۰.۱ میکرون به کمک فیلتر هپا، جذب آلودگی های کربنی همچون CO۲ به کمک فیلتر کربن فعال، جذب آلودگی ها با سایز بزرگ تر از قبیل پرز و مو توسط پیش فیلتر کاغذی و سیمی را همچون خصوصیت های این محصول عنوان نمود.


منبع:

1400/08/04
22:13:30
5.0 / 5
514
تگهای خبر: تكنولوژی , دستگاه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار