تعمیرگاه ستفیکس

ساخت مبدل ایرانی برای كاهش گازهای آلاینده

ساخت مبدل ایرانی برای كاهش گازهای آلاینده

تعمیرکار: یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت مبدل های ایرانی در امتداد کاهش گازهای آلاینده ساخه شد.به گزارش تعمیرکار به نقل از معاونت علمی و فناوری، محمد مولوی زاده مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: تولید مبدل ذرات و گازهای آلاینده به فرآورده های بی خطر قسمتی از توانمندی فعالان فناور این شرکت دانش بنیان است و نمونه های ایران ساخت با میانگین عمر بالای ۵ سال، می توانند ضمن ارائه کارایی نمونه های وارداتی، سهم قابل توجهی در صادرات نیز ایفا کنند. بطوریکه تعدادی از کشورهای منطقه از مشتریان بالقوه این محصول ایران ساخت به شمار می روند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان درباره ساخت این دست محصولات اظهار داشت: موفق شدیم زنجیره ارزش در زمینه آلایندگی خودرا با تولید تجهیزاتی مانند رینگ سیل، سرامیک های حاوی عناصر تبدیل کننده و سنجش کیفیت تولیدات منطبق با استانداردهای روز کامل نماییم بطوریکه امروز علاوه بر تامین نیاز صنعت داخلی، راه را برای خلق ارزش افزوده بواسطه صادرات این فراورده ها هموار کردیم.
به گفته وی، تولید مبدل با هزینه تمام شده منطقی یکی از چالش هایی است که مولوی زاده از تلاش ها برای تحقق آن، تبدیل شدن این شرکت دانش بنیان به یکی از تولیدکنندگان ملی و منطقه ای مبدل های آلاینده گفت و افزود: بخش تحقیق و توسعه فعالی داریم که توانسته است ضمن ارائه خدمات معتبر به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، در رشد و ارتقای سایر حوزه های دانش مبدل کشور نقش اثربخشی داشته باشد.
وی اشاره کرد: تولید و تجاری سازی مبدل ها با منطبق با روزآمدترین استانداردهای آلایندگی در این شرکت دانش بنیان، از دیگر دستاوردهای این شرکت است.
مولوی زاده اضافه کرد: تحقیق و توسعه در راه تولید مبدل ها منطبق با استانداردهای جهانی، نیازمند پژوهش و مطالعه مستمر در این حوزه می باشد که موفق شدیم با بهره بردن از نیروی انسانی متخصص و دانش آموخته به آن دست پیدا نماییم.
مولوی زاده افزود: تولید انبوه انواع واشرهای آب بندی اگزوز خودرو یکی دیگر از قطعاتی است که در کاهش آلایندگی ناشی از دود اثر دارد و به همین علت، این شرکت از یک دهه پیش تولید این قطعه را نیز در دستور کار خود قرار داد.


منبع:

1400/04/01
20:04:16
5.0 / 5
1080
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
SetFix تعمیرکار