تعمیرگاه ستفیکس

بسته خدمتی دریافت گواهینامه و استاندارد دانش بنیان ها توسعه یافت

بسته خدمتی دریافت گواهینامه و استاندارد دانش بنیان ها توسعه یافت

تعمیرکار: معاونت علمی و فناوری اعلام نمود که خدمات مربوط به ستاندن گواهینامه ها و استانداردهای شرکتهای دانش بنیان توسعه یافت.به گزارش تعمیرکار به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکت های خلاق و دانش بنیان نیز مانند خیلی از مراکز تجاری دیگر، برای توسعه محصول و بازار، ناچار هستند که انواع مختلفی از گواهینامه ها، تاییدیه ها و استانداردهای مختلف داخلی و بین المللی را دریافت نمایند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دراین زمینه خدمات نسبتاً گسترده ای را به شرکت های دانش بنیان و خلاق عرضه می کند.
صدور گواهینامه های انطباق و محصول، ویژه محصولات و خدمات فناورانه و دانش بنیان، یکی از این خدمات است.
شرکت های دانش بنیان علاوه بر ستاندن گواهی های مرسوم، می توانند برای محصولات دانش بنیان خود گواهی انطباق COC که به گواهی تطبیق مشخصه های عملکردی محصول بر طبق یک استاندارد ملی یا بین المللی، مشهور است را دریافت نمایند.
همچنین آنها می توانند گواهی محصول COP (تطبیق مشخصه های عملکردی اظهارشده با نتایج آزمون) را نیز دریافت نمایند.
حمایت های مالی و فنی جهت ستاندن گواهینامه های لازم مانند مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی، CE، انواع ISO ودیگر مدارک لازم با مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قابل ارائه است.
در صورت عدم آشنایی با گواهینامه ها و مجوزهای لازم، شرکتها می توانند در این بخش از موضوع خدمت نیازسنجی تاییدیه ها و استانداردها استفاده کنند.
همچنین کلیه شرکت های متقاضی می توانند از مشاوره های استقرار در فضاهای خاص نیز بهره مند شوند و در صورت احراز شرایط مقدمات استقرار بوسیله نهادهای ذیربط برقرار شود.


منبع:

1400/03/24
22:37:13
5.0 / 5
956
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
SetFix تعمیرکار