تعمیرگاه ستفیکس

رونمایی از هولولنز جدید مایكروسافت، امكان لمس و استفاده از اشیاء!

رونمایی از هولولنز جدید مایكروسافت، امكان لمس و استفاده از اشیاء!

تعمیركار: مایكروسافت در جریان برگزاری كنگره جهانی موبایل از هدست واقعیت افزوده جدید خود موسوم به هولولنز ۲ رونمایی كرده كه راحتی و توانایی های بیشتری دارد.به گزارش تعمیركار به نقل از نیواطلس، این شركت فروش هدست های واقعیت افزوده خودرا از سال ۲۰۱۶ آغاز كرد، اما این محصول عموما برای جلب نظر كاربران حرفه ای و صاحبان مشاغل طراحی شده بود. اما هولولنز ۲ سازگاری بیشتری با بدن انسان دارد، تاثیرگذاری قدرتمندتری بر روی ذهن افراد داشته و آنها را در دنیای مجازی غرق می كند و در نهایت از توان پردازش و سخت افزار مناسب تری برخوردار می باشد.
میدان دید كاربران در هولولنز ۲ دو برابر مدل قبلی است و افراد می توانند مناظر بیشتری را مشاهده كنند. تراكم هولوگرافیك این هولولنز كماكان ۴۷ پیكسل به ازای هر درجه بوده و بوسیله آن تعامل مستقیم با اشیای سه بعدی مجازی به شكلی باورپذیرتر به مدد هوشمندسازی گسترده تجهیزات آن امكان دارد.
كاربرانی كه هولولنز ۲ را آزمایش كرده اند می گویند افراد در زمان استفاده از آن تصور می كنند كه واقعا در حال لمس و استفاده از اشیای مختلف بوده و می توانند آنها را چرخانده یا چپ و راست كنند. سیستم ردگیری چشمان این هدست مطالعه متون را بوسیله آن ساده تر می كند.
هولولنز ۲ سبك تر از مدل قبلی بوده، مركز گرانش آن متوازن تر است و قراردادن و برداشتن آن از سر هم با سهولت بیشتری صورت می گیرد. كناره های این هدست به گونه ای طراحی شده اند كه با سرها و صورت های مختلفی به راحتی سازگار شوند.
قیمت این محصول ۳۵۰۰ دلار بوده و پیش فروش آن هم شروع شده، اما زمان ارائه این هدست قدرتمند جهت استفاده عموم هنوز اعلام نشده است.

1397/12/06
14:21:10
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: موبایل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار