تعمیرگاه ستفیکس

ركورد جهانی گینس در پرواز همزمان پهپادها شكسته شد

ركورد جهانی گینس در پرواز همزمان پهپادها شكسته شد

تعمیرکار: یک شرکت خودروساز آسیایی در یک حرکت تبلیغاتی موفق شد رکورد پرواز همزمان پهپادها را در جهان بشکند که در عین حال نشان دهنده پیشرفت این فناوری است.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، نمایش های پهپادها به سرعت و به شکل روزافزونی در حال تبدیل شدن به یک ابزار تبلیغاتی برای افراد و شرکت هایی هستند که می خواهند توجهات را به سمت خود جلب کنند و شرکت "جنسیس" زیرمجموعه شرکت خودروسازی "هیوندای" این را خیلی خوب می داند.
"جنسیس" با شکستن رکورد جهانی گینس برای پرواز بیشترین وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین موجود در هوا، ورود خود به بازار کشور چین را جشن گرفت. در این نمایش از ۳ هزار و ۲۸۱ پهپاد برای نمایش لوگوی "جنسیس" در آسمان شانگهای استفاده شد.


این حرکت یک پیشرفت قابل توجه نسبت به رکورد قبلی است که دست یک شرکت فناور چینی بود. این شرکت موفق شده بود ۳ هزار و ۵۱ پهپاد را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ بطور همزمان به پرواز درآورد که به نوبه خود، رکورد ثبت شده توسط روس ها با پرواز همزمان ۲۲۰۰ پهپاد را که چند روز پیش از آن ثبت شده بود، شکست.
شرکت آمریکایی "اینتل" نیز که در نمایش های پهپادی معروف است، آخرین بار ادعا کرد که ۲ هزار و ۶۶ پهپاد را در ژوئیه ۲۰۱۸ بر فراز کالیفرنیا به پرواز درآورده است.
نمایش هایی از این دست معمولاً به یک نرم افزار رقص آرایی و تصویرسازی تکیه می کنند که به پهپادها می گوید چگونه بدون برخورد با یکدیگر، اشکال خاصی را تشکیل دهند.
این رکوردشکنی بعنوان یک حرکت تبلیغاتی اتفاق افتاده است و حیرت انگیز نخواهد بود اگر یک شرکت دیگر در آینده ای نه چندان دور روی دست "جنسیس" بلند شود. این نشان میدهد که طی چند سال قبل نمایش های پهپادی پیشرفت کرده اند و به آسانی می توانند رقابت بین شرکت های مصمم به استفاده از آنها را گرم کنند.
منبع:

1400/01/16
19:55:01
5.0 / 5
1321
تگهای خبر: خودرو , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار