تعمیرگاه ستفیکس
از سال ۲۰۱۴؛

توئیت های خصوصی كاربران اندروید فاش شد

توئیت های خصوصی كاربران اندروید فاش شد

تعمیركار: باگی در توئیتر سبب شده توئیت های خصوصی بعضی از كاربران دستگاه های اندروید از ۲۰۱۴ تابحال افشا شود.به گزارش تعمیركار به نقل از انگجت، باگی در توئیتر از سال ۲۰۱۴ میلادی، توئیت های خصوصی بعضی از كاربران اندروید را افشا كرده است.
توئیتر این مشكل را در بخش Help Center خود فاش كرده است. البته باگ مذكور از ۱۴ ژانویه برطرف شده است. همینطور كاربرانی كه از دستگاه های iOS یا نسخه دسك تاپ توئیتر بهره برده اند، نسبت به این باگ ایمن بوده اند.
این مشكل زمانی بوجود آمده كه بعضی از كاربران توئیتر كه از اپلیكیشن اندروید استفاده می نمایند، تلاش كردند تنظیمات حساب كاربری خویش را تغییر دهند و ایمیل آدرس خویش را آپدیت كنند. بعد از انجام این تغییرات، توئیتر گزینه «حفاظت از توئیت ها» (Protect your Tweets) را در حساب كاربری فرد غیر فعال می كرد.
این مشكل برای كاربران دستگاه های اندرویدی اتفاق افتاده كه تنظیمات حساب كاربری خویش را بین ۳نوامبر ۲۰۱۴ تا ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ تغییر داده اند.
این شبكه اجتماعی كاربرانی كه تحت تاثیر این باگ بوده اند را آگاه كرده است، اما به كاربرانی كه قصد دارند توئیت های خویش را خصوصی نگه دارند، سفارش می كند تا گزینه Protect your Tweets را دوباره كنترل كنند.

1397/10/28
20:52:43
5.0 / 5
4668
تگهای خبر: تنظیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار