تعمیرگاه ستفیکس

تبلیغ طعنه آمیز اپل در حاشیه نمایشگاه سی ای اس

تبلیغ طعنه آمیز اپل در حاشیه نمایشگاه سی ای اس

به گزارش تعمیركار بعد از كاهش ارزش سهام اپل و فروش آیفون، اپل با نصب بنری نزدیك محل نمایشگاه محصولات مصرفی می خواهد رسوایی های افشای اطلاعات را به كاربران یادآوری كند و فروش خویش را بیفزاید.به گزارش خبرگزار ی مهر به نقل از انگجت، طی سال های گذشته اپل هیچ گاه به صورت رسمی در نمایشگاه محصولات الكترونیكی مصرفی(CES) حضور نداشته است. البته با عنایت به موفقیت این شركت در برگزاری رویدادهای مربوط به رونمایی از محصولاتش، این روند چندان عجیب نیست.
از سوی دیگر این شركت در برنامه های تبلیغاتی خود بسیار هوشمندانه عمل می كند. بیلبوردهای تبلیغاتی اپل روی محصولات جدید تمركز می كنند و پیامی كوتاه دارند.
به همین دلیل بنر بزرگ این شركت پیش از آغاز نمایشگاه CES۲۰۱۹ توجه خیلی از افراد را جلب كرد. این بنر كه در مكانی نزدیك برگزاری نمایشگاه نصب و روی آن نوشته شده است: هرآنچه در آیفون شما اتفاق می افتد، در آیفون شما باقی می ماند.
تمركز اپل روی حریم شخصی پدیده تازه ای نیست. اپل طی سال های قبل هم به این روند اشاره داشته است. ارسوایی های جدید در حوزه امنیت اطلاعات در ۲۰۱۸ میلادی توجه خیلی از كاربران و مقامات را جلب كرد و به نظر می آید اپل هم می خواهد از این روند به سود خود بهره برداری كند.
این درحالی است كه گوگل مانند سال های قبل حضور پررنگی در نمایشگاه CES دارد و تبلیغات آن همه جا دیده می گردد. اما امسال اپل تلاش دارد با یادآوری رسوایی های افشای اطلاعات كاربران، توجهات را به خود جلب نماید.
طی هفته گذشته فروش آیفون كاهش پیدا كرد و از ارزش سهام این شركت ۱۰ درصد كاسته شد و الان به نظر می آید اپل می خواهد حضور خویش را برای بازدیدكنندگان CES پررنگ تر كند.

1397/10/16
14:14:01
5.0 / 5
4891
تگهای خبر: هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
SetFix تعمیرکار