تعمیرگاه ستفیکس

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی به صورت واقعیت مجازی

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی به صورت واقعیت مجازی

تعمیركار: فارغ التحصیلان موسسه فناوری هند بمبئی مدرك دیپلم خودرا به صورت واقعیت مجازی دریافت نمودند.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا، پیش از اینکه کووید-۱۹ در تمام دنیا شیوع پیدا کند و سبب مرگ جان افراد بسیاری شود، شاید گرفتن مدرک تحصیلی بوسیله واقعیت مجازی موضوعی بود که کسی به آن فکر نمی کرد؛ اما بعد از آمدن این بیماری همه گیر این مساله به واقعیت پیوست. یکی از مهمترین زمان های زندگی هر فرد مراسم فارغ التحصیلی است که طی این دوران باید به صورت آنلاین اجرا شود.
موسسه فناوری هند بمبئی (IIT Bombay) یکی از این مدارس است که مراسم فارغ التحصیلی را به صورت آنلاین برگزار می نماید. با این وجود آنها این کار را کمی سرگرم کننده کردند و تمام تلاش خودرا کردند تا آنرا به روشی مجازی به واقعیت نزدیک کنند. ۲ هزار و ۱۸۶ فارغ التحصیل توسط آواتارهای خود در مراسم فارغ التحصیلی واقعیت مجازی شرکت کردند. البته این مراسم مجازی فقط مختص فارغ التحصیلان نبود، اعضای هیئت علمی و سخنرانان نیز آنجا بودند.
این جلسه بطور معمول فرصتی است که دانشجویان برای آخرین بار با دوستان و استادان خود معاشرت می کنند. امسال این موسسه فرصتی را برای دانشجویان فراهم نمود تا بوسیله حضور مجازی این کار را انجام دهند. با این کار دانشجویان قادر خواهند بود تا در محیط دانشگاه مجازی پرسه بزنند و از خوابگاه ها و دانشکده ها بازدید کنند و با دوستان و اعضای هیئت علمی خود صحبت کنند.
فارغ التحصیلان یا آواتارها، مدرک دیپلم خودرا از پروفسور "سوبهاسیس چادهوری" (Subhasis Chaudhuri) دریافت نمودند.
این موسسه در این زمینه اظهار داشت: در این زمان سلامتی حرف اول را می زند، بدین سبب بهترین راه برای ارائه مدارک به فارغ التحصیلان به صورت مجازی است. ما می توانستیم فقط مدارک تحصیلی را به خانه های آنها ارسال کنیم؛ اما خواستیم تا بوسیله این مراسم احساس خوبی را برای فارغ التحصیلان ایجاد نماییم.
این مراسم مجازی یک رویداد بزرگ بود، برای اینکه دو کانال مختلف هندی، یوتیوب و فیسبوک آنرا به صورت زنده پخش کردند.
منبع:

1399/06/08
21:52:56
5.0 / 5
2006
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار