تعمیرگاه ستفیکس
معاون صندوق نوآوری خبر داد:

۵۰۰ شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی فعالیت می نمایند

۵۰۰ شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی فعالیت می نمایند

تعمیركار: معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی با تاكید بر لزوم ورود فناوری در بخش سنتی كشاورزی اظهار داشت: هم اكنون ۵۰۰ شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی به صورت مستقیم فعالیت می نمایند.به گزارش تعمیرکار به نقل از مهر، سیاوش ملکی فر امروز در رویداد جذب سرمایه در حوزه کشاورزی که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: تابحال ۵ رویداد استارت اپی در سال ۹۹ در جهت جذب سرمایه این استارت آپها برگزار شده است.
وی اظهار داشت: طبق برآوردهایی که شده طرح ها به صورت میانگین حدود ۱.۵ تا ۲ میلیارد تومان احتیاج به سرمایه خطر پذیر خواهند داشت تا بتوانند طرح های خویش را اجرایی کنند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفای با تاکید بر اینکه حوزه کشاورزی، یک حوزه کلیدی در کشور است، بیان نمود: حدود۵۰۰ شرکت از ۵۳۰۰ شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی فعالیت دارند که این حدود ۱۰ درصد کل شرکتهای دانش بنیان را شامل می شود.
وی با اشاره به اینکه این رویدادها برگزار می گردد که استارت آپها بتوانند جذب سرمایه کنند، بیان نمود: تزریق فناوری به این حوزه سنتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که این فرایند در صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت جهاد کشاورزی به خوبی مورد پیگیری قرار می گیرد.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد دوشنبه های استارت اپی در حوزه سلامت اظهار داشت: نتایج مثبتی در زمینه سرمایه گذاری در این عرصه رخ می دهد و خبر خوشی در آینده نزدیک از نتیجه برگزاری این رویداد خواهیم داشت.


منبع:

1399/05/20
14:18:01
5.0 / 5
2146
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار