تعمیرگاه ستفیکس

كنفرانس مجازی دانشگاه برای كمك به سلامت روان كارمندان در دوران كرونا

كنفرانس مجازی دانشگاه برای كمك به سلامت روان كارمندان در دوران كرونا

به گزارش تعمیركار دانشگاه میشیگان می خواهد برای كمك به سلامت روان كارمندان در دوران پاندمی ˮكووید-۱۹ˮ، كنفرانسی مجازی عرضه نماید.


به گزارش تعمیرکار به نقل از وبسایت دانشگاه میشیگان، با شیوع "کرونا ویروس" در آمریکا، اغلب محیط های کار تعطیل شدند. حال که کارمندان شرکت ها و سازمان ها در حال برگشت به محل کار خود هستند، پشتیبانی از سلامت روان این افراد در طول پاندمی "کووید-۱۹" مورد توجه قرار می گیرد.
در این راستا مرکز "افسردگی" دانشگاه میشیگان در جهت کمک به سلامت روان مدیران و کارمندان، در تاریخ ۱۹ اوت سالجاری کنفرانسی آنلاین برگزار می نماید.
در این کنفرانس، محققان، پزشکان و متخصصان صنعت، راجع به تأثیر بیماری "کووید-۱۹" روی سلامت روان کارمندان بحث و گفتگو خواهند کرد و راهکارهایی برای پشتیبانی از این افراد عرضه خواهند داد.
"ساگار پاریک"(Sagar Parikh) معاون مرکز افسردگی دانشگاه میشیگان اظهار داشت که این روزها میزان افسردگی، اضطراب و سوء مصرف مشروبات الکلی به علت استرس های ناشی از پاندمی کووید-۱۹ و مشکلات مالی و انزوای پیش آمده ناشی از آن، افزایش یافته است.
وی ادامه داد، تمامی این ضررها و از دست دادن عزیزان بر اثر این بیماری، سبب افسردگی، اضطراب و مصرف الکل می شود. ازاین رو ما باید برای سلامت روان مردم بیشتر تلاش نماییم چون که الان، بحران سلامت روانی مردم بسیار بیشتر شده است.
افرادی که در این کنفرانس شرکت می کنند، نکاتی راجع به ایجاد محیط های سالم در محل کار و نحوه پشتیبانی از کارمندان را خواهند آموخت.
علاوه بر این کنفرانس، دانشگاه میشیگان برنامه ای برای کمک به مشاغل برای حفظ سلامت روان کارمندان آنها عرضه خواهد کرد.
این برنامه به شرکت ها کمک خواهد نمود مشکلات کارکنان خویش را شناسایی کنند و یک برنامه درمانی برای این شرکت ها عرضه می دهد.1399/05/01
22:19:52
5.0 / 5
2480
تگهای خبر: سایت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار