تعمیرگاه ستفیکس

اطلاعات ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس صنایع قرار گرفت

اطلاعات ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس صنایع قرار گرفت

به گزارش تعمیركار اطلاعات بیشتر از ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در ۳۱ استان كشور در پایگاه اینترنتی شبكه آزمایشگاهی منتشر گردید.به گزارش تعمیرکار به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از خلاءهای موجود در صنایع نبود بخش تحقیقات و آزمایشگاه های تحقیقاتی است. بخشی که تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت و رفع نقصها موجود در این محصولات و خدمات دارند. اما دسترسی صنایع و پژوهشگران به این تجهیزات با انتشار اطلاعات ۱۴ هزار و ۵۰۰ تجهیز آزمایشگاهی تسهیل شد. تلاشی که می تواند به رونق صنایع کشور بیانجامد.
رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اطلاعات بیشتر از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در ۳۱ استان کشور در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی انتشار یافت، اظهار داشت: یکی از تلاشهای شبکه آزمایشگاهی در این چند سال، تسهیل دسترسی به خدمات و محصولات آزمایشگاهی است اتفاقی که مقرر است به افزایش کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده در کشور منجر می شود.
به گفته وی، اطلاعات آزمایشگاه ها و بیشتر از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در کشور روی سایت شبکه قرار گرفته است تا پژوهشگران و صنایع از این اطلاعات استفاده کنند. این اطلاعات در زمینه معرفی توانمندی ها و قابلیت های مراکز عضو شبکه و نوع تجهیزات موجود در کشور است.
اسدی فرد اظهار داشت: شبکه با هدف سامان دادن به فعالیتهای حوزه آزمایشگاهی در کشور شکل گرفته است. مجموعه ای که در این چند سال با عرضه خدمات مختلف به مخاطبان خود توانسته خانواده خویش را بزرگ و پرجمعیت کند تا با این کار خدمات آزمایشگاهی گسترده تری به جامعه عرضه شود.

1399/03/20
21:09:01
5.0 / 5
2716
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
SetFix تعمیرکار