تعمیرگاه ستفیکس
یك شركت امریكایی ارائه داد

اسكنری كه شست و شوی درست دست ها را بررسی می كند

اسكنری كه شست و شوی درست دست ها را بررسی می كند

تعمیركار: یك شركت آمریكایی، اسكنری عرضه كرده است كه می تواند برای پیش گیری از شیوع ویروس ها، كیفیت شست و شوی دست ها را بررسی كند.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا و به نقل از تک کرانچ، شیوع کروناویروس باعث شده که شستن دست بعنوان یک چاره موثر برای پیش گیری از بیماری به خاطر سپرده شود. شرکت "پث اسپات" (PathSpot)، برای بهبود کیفیت شست و شوی دست ها، نوعی اسکنر عرضه کرده است که تمیز بودن دست ها را بعد از شست و شو بررسی می کند.
"کریستین شیندلر" (Christine Schindler)، بنیان گذار و مدیرعامل پث اسپات اظهار داشت: اسکنر پث اسپات را می توان در هر مکانی که در آن غذا ارائه یا ذخیره می شود، به کار برد تا مشتریان و کارکنان آنجا بتوانند از پاکیزگی دست های خود مطمئن شوند.
این اسکنر، روی دیوار کنار سینک شست و شو نصب می شود تا افراد بعد از شستن دست ها، تمیز شن آنها را بررسی کند. برای این کار، تنها کافی است که کاربر، دستان خودرا زیر آن قرار دهد تا بر طبق میزان پاکیزگی دست ها، نور سبز یا قرمز از آن ساطع شود.
به گفته شیندلر، این اسکنر برای انجام دادن کار خود، تنها به چند ثانیه زمان نیاز دارد و با بهره گیری از آن می توان عوامل بیماری زا را بسادگی شناسایی کرد.
وی اضافه کرد: بیشتر مردم، شست و شوی دست ها را به درستی انجام نمی دهند. آنها دست های خودرا می شویند اما بعضی از آنها، 20 ثانیه کامل را به این کار اختصاص نمی دهند و یا از صابون برای شست وشو استفاده نمی کنند.
اسکنر پث اسپات هم اکنون نمی تواند وجود کروناویروس را تشخیص دهد اما به شناسایی آلاینده های عفونی کمک نماید. این شرکت، اسکنر خودرا در رستوران ها روی صدها مشتری آزمایش کرد و دریافت که این فناوری می تواند تاثیر بالایی در کاهش آلودگی داشته باشد.
منبع:

1399/03/03
14:20:55
5.0 / 5
2799
تگهای خبر: تشخیص , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار