تعمیرگاه ستفیکس

لغو همه رویدادهای فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ به خاطر كروناویروس

لغو همه رویدادهای فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ به خاطر كروناویروس

تعمیركار: طبق اعلام ˮمارك زاكربرگˮ رئیس شركت فیس بوك، این شركت به دنبال شیوع بیماری همه گیر كووید-19 تمامی رویدادهای بزرگ و مهم خودرا تا ماه ژوئن سال آینده لغو نمود.


به گزارش تعمیركار به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، "مارك زاكربرگ" رئیس شركت فیس بوك امروز اعلام نمود كه فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ هرگونه رویداد بزرگ حضوری با حضور بیش از ۵۰ نفر را لغو خواهدنمود.
بعضی از این رویدادها در این مدت به شكل مجازی برگزار خواهند شد، اما فیس بوك هنوز جزئیات و چگونكی برگزاری آنها را مشخص نكرده است.
زاكربرگ همین طور اظهار داشت كه این شركت سیاست عدم مسافرت تجاری خودرا حداقل تا ژوئن سال جاری تمدید خواهدنمود و این امر نیازمند این است كه بیشتر كارمندان فیس بوك حداقل تا اختتام ماه مه از خانه كار دوركاری كنند.
فیس بوك قبلاً كنفرانس توسعه دهندگان امسال موسوم به "F۸" را كه برای ۵ و ۶ ماه مه برنامه ریزی شده بود، لغو كرده بود. اعلامیه امروز بدان مدلول است كه "F۸" در سال آینده نیز (حداقل به صورت حضوری) برگزار نخواهد شد.
بنظر می رسد كه رویداد "Oculus Connect" نیز كه بطور معمول در ماه سپتامبر برگزار می شود، لغو خواهد شد و متعاقبا رویداد "GDC ۲۰۲۰" كه فیس بوك گفته است در آن شركت نخواهد كرد، لغو خواهد شد.
زاكربرگ در یك پیام نوشت: وقتی جامعه سرانجام باردیگر آغاز به فعالیت كند، باید به آرامی شروع كند تا اطمینان حاصل شود كه افرادی كه به كار برمی گردند، می توانند با خیال راحت كار خودرا انجام دهند و ما در فیس بوك، احتمال شیوع بیماری در آینده را به حداقل می رسانیم.
وی اشاره كرد: راهنمایی های كارشناسان بهداشت این است كه سفارش نمی گردد گروه های بزرگی از مردم برای مدتی كنار هم جمع شوند. تا ژوئن ۲۰۲۱ بیش از یك سال مانده است. در صورتیكه تصور به تعویق افتادن رویدادها تا آن زمان دشوار است، فیس بوك سایر شركت های فناوری را ترغیب و تشویق می كند كه برای یك دوره طولانی به برگزاری دیجیتالی رویدادهای خود روی بیاورند.
منبع:

1399/01/29
22:34:36
5.0 / 5
3016
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار