تعمیرگاه ستفیکس
از نیمه دوم اسفند تا ۷ فروردین؛

میزان مصرف كاربران از اینترنت مجانی ایام كرونا اعلام گردید

میزان مصرف كاربران از اینترنت مجانی ایام كرونا اعلام گردید

به گزارش تعمیركار نایب رییس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به عرضه اینترنت مجانی از نیمه دوم اسفند تا ۷ فروردین اظهار داشت: بیشتر از ۷۰ درصد كاربران، بیشتر از ۷۰ گیگ از اینترنت ۱۰۰ گیگی را مصرف كردند.


به گزارش تعمیركار به نقل از مهر، سجاد بنابی در توئیتر با اشاره به افزایش مصرف اینترنت به دنبال شیوع كرونا و خانه نشینی و دوركاری مردم نوشت: بیشتر از ۷۰ درصد كاربران، بیشتر از هفتاد گیگابایت از ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه اپراتورها را در این بازه زمانی استفاده كردند. وی اظهار داشت: بسیاری از كشورها بعد از كرونا گرفتار بحران شبكه و اینترنت شده اند و ما هم مرتب در حال افزایش ظرفیت هستیم. نایب رییس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی هم اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از سفرها با همراهی مردم مورد استقبال قرار گرفته است. نمودار زیر، مصرف دیتا در یكی از اپراتورهای شبكه ثابت كشور از اول اسفند تا روز گذشته را نشان داده است.
بنابی اضافه كرد: مطابق با این نمودار، بعد از نوروز، ماندن در خانه كم و در این چند روز، استقرار در خانه افزایش داشته است. به گزارش تعمیركار به نقل از مهر، اپراتورهای اینترنت ثابت از ۱۷ تا ۲۹ اسفند بسته اینترنتی با حجم ۱۰۰ گیگابایت را برای كاربرانشان فعال كردند تا كاربران در زمان خانه نشینی بتوانند از اینترنت مجانی استفاده كنند. برخی اپراتورها هم مهلت استفاده از این بسته هدیه را تا هفتم فروردین برای كاربران تمدید كردند. با این وجود به علت نبود كیفیت مناسب و كندی سرعت دسترسی، خیلی از كاربران در توئیتر و سایر شبكه های اجتماعی، نارضایتی خویش را از كیفیت سرعت اینترنت اعلام نموده و معتقدند كه نتوانسته اند از این بسته هدیه به صورت مطلوب استفاده كنند.

1399/01/09
18:37:29
5.0 / 5
3156
تگهای خبر: اینترنت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
SetFix تعمیرکار