تعمیرگاه ستفیکس

خدمات گوگل برای مدیریت مسافرت ها در عصر كرونا

خدمات گوگل برای مدیریت مسافرت ها در عصر كرونا

به گزارش تعمیركار باوجود شیوع گسترده كرونا و خانه نشینی میلیاردها نفر در سرتاسر جهان، برخی هنوز مجبورند به مسافرت بروند و از همین رو گوگل خدمات مسافرتی خویش را به روز كرده است.به گزارش تعمیركار به نقل از انگجت، در صورت كاوشهای مربوط به مسافرت در جستجوگر گوگل، این موتور جستجو محدودیت های مسافرتی اعمال شده، سیاست گذاری های تازه شركت های هواپیمایی در مورد لغو پروازها و هرگونه تحول جدیدی در این حوزه را به اطلاع كاربران می رساند.
همچنین گوگل تغییراتی را در جستجوگر خود اعمال كرده تا نتایج كاوشهای مربوط به سفر با دقت و سرعت بیشتری در دسترس علاقمندان قرار بگیرد. بعنوان مثال در زمان جستجوی پرواز، هتل و غیره گوگل محدودیت های مسافرتی و اقامتی مربوط به مقصد را هم در صدر نتایج جستجو به اطلاع كاربران می رساند. این خدمات در صورت جستجوی نام هتل ها در برنامه نقشه گوگل هم قابل مشاهده می باشد.
همچنین در صورت امكان، گوگل لینكی از اطلاعات مسافرتی كشور مقصد كه به تأیید مقامات محلی رسیده باشد را در دسترس كاربران قرار می دهد. در مورد پروازهای مختلف این كار از راه لینك دادن به صفحه سفارش های مسافرتی هر شركت هواپیمایی در سایت خود آن انجام می شود. البته باید توجه داشت كه این اطلاعات امكان دارد به سرعت تغییر كنند.

1399/01/07
12:10:41
5.0 / 5
3634
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار