تعمیرگاه ستفیکس

اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران

اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران

به گزارش تعمیركار، برخی افراد به دلیل شدت علاقه به تهیه تصاویر سلفی در محیط های عمومی برای دیگران مزاحمت ایجاد می كنند و یك اختراع جدید می تواند این مشكل را برطرف كند.به گزارش تعمیركار به نقل از نیواطلس، یك شركت آمریكایی سیستم جدیدی به نام میرا راه اندازی كرده كه به افراد علاقه مند به سلفی گرفتن امكان می دهد بدون احتیاج به استفاده از گوشیهای هوشمند این كار را انجام دهند.
این سیستم شامل یك رابط كاربری لمسی است كه در مقابل درب ورودی موزه ها، گالری ها، پارك ها و دیگر نقاط تفریحی و بر روی دیوار یا یك سه پایه قرار می گیرد.
كاربران علاقه مند به تهیه تصاویر سلفی ابتدا از راه نمایشگر لمسی نام خویش را ثبت می كنند و آدرس ایمیل خویش را عرضه می دهند. آنها سپس كارت شناسایی كه دارای یك كد كیو آر است، از راه این سیستم دریافت می كنند. آنها سپس با ژست گرفتن در مقابل دوربین های مختلفی كه در نقاط مختلف تعبیه شده اند و قرار دادن كارت در مقابل دوربین آماده عكاسی می شوند.
در ادامه شمارش معكوس بر روی نمایشگر كوچك دوربین شروع شده و پس از عكاسی نمایی از تصویر هم قابل مشاهده خواهد بود. كاربر در ادامه می تواند عكس را به صورت دقیق كنترل كند و در صورت راضی بودن از آن، فایل عكس را در چارچوب ایمیل دریافت كند. از این روش می توان برای دریافت فایل های ویدئویی كوتاه یا فایل های كوتاه متحرك با فرمت گیف هم استفاده نمود.
این سیستم فعلاً به صورت آزمایشی در بعضی نمایشگاه ها و موزه های نیویورك نصب شده و میهمانان فعلاً می توانند بدون پرداخت هزینه از آن استفاده كنند.

1398/11/02
14:39:51
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: راه اندازی , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار