تعمیرگاه ستفیکس
از سوی سازمان فضایی ایران؛

ایده های خلاق در حوزه گردشگری فضاپایه عرضه شدند

ایده های خلاق در حوزه گردشگری فضاپایه عرضه شدند

تعمیركار: برگزیدگان رویداد صنایع خلاق فرهنگی در حوزه پاركها و گردشگاه های موضوعی فضاپایه معرفی گشتند.به گزارش تعمیركار به نقل از سازمان فضایی ایران، رویداد تخصصی صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارك ها و گردشگاه های فضاپایه با همكاری پژوهشگاه فضایی ایران، سازمان فضایی ایران و دانشگاه صنعتی شریف برای طرح ایده های نو در مبحث رویداد در پژوهشگاه فضایی ایران به مدت دو روز برگزار گردید.
این رویداد برپایه قراردادی است كه بین پژوهشگاه فضایی ایران با دانشگاه صنعتی شریف در مورد پارك های فضاپایه به اجرا درآمده و هدف آن ترویج علم و فناوری فضایی در جامعه متناسب با ارزش های اسلامی و ایرانی است.
همزمان با ششمین روز از هفته جهانی فضا، مراسم اختتامیه این رویداد با حضور مرتضی براری رئیس سازمان فضایی ایران و حسین صمیمی رئیس پژو هشگاه فضایی ایران برگزار گردید.
در این مراسم ایده های برتر در حوزه گردشگاههای فضایی معرفی گشتند.
رضا زرگر زرین با ایده فیلم گیم پارك و با عرضه پارادایمی جدید در پارك سازی موضوعی رتبه اول، فریبرز مسرور با ایده فضاپیمایی مفهومی از مبانی معرفتی و در عین حال شبیه سازی صعود، رتبه دوم و محمد علی مسرور با ایده ای فناورانه از تهران ۱۴۰۴ با عجایبی از فضا در محیط پارك، حائز رتبه سوم شد.

1398/07/18
18:46:28
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار