تعمیرگاه ستفیکس

مركز تحقیقات فنی آژانس فضایی اروپا از منظر فضا

مركز تحقیقات فنی آژانس فضایی اروپا از منظر فضا

به گزارش تعمیركار آژانس فضایی اروپا عكسی از هلند را با كاربران به اشتراك گذاشت كه با تكنیك false colour گرفته شده و مقر مركز تحقیقات فنی این آژانس را نشان داده است.


به گزارش تعمیركار به نقل از ایسنا، این عكس توسط "ماموریت سنتینل-۲"(Sentinel-۲) به ثبت رسیده است. "سنتینل-۲ " یكی از پروژه های رصد زمین است كه توسط آژانس فضایی اروپا بعنوان بخشی از برنامه كوپرنیك به منظور بهبود مأموریت های دیده بانی زمین و پشتیبانی از خدماتی مانند پایش جنگل ها، بررسی تغییرات پوشش زمین و مدیریت بلایای طبیعی توسعه یافته است.
در این تصویر سه شهر بزرگ هلند شامل "آمستردام"پایتخت هلند(بالای تصویر)، "روتردام"(سمت چپ پایین عكس) و "لاهه "(میان دو شهر قبلی) را می توان مشاهده كرد. در شمال لاهه شهر ساحلی "نوردویك" واقع شده است كه محل استقرار "موسسه تحقیقات فضایی آژانس فضایی اروپا"(ESRIN) است.
" ESRIN" یك مركز فنی برای آژانس فضایی اروپا است كه در آنجا مأموریت های جدید طراحی می شود، توسعه صنعتی آژانس فضایی اروپا مدیریت می شود و در بعضی موارد فضاپیماها و ابزارها مورد آزمایش قرار می گیرند.
این مركز امروز این شانس را در اختیار مردم عامه قرار داده كه از آن دیدن كنند و با فضانوردان و متخصصان حوزه فضا ملاقات كنند و از پشت پرده بزرگترین تاسیسات آژانس فضایی اروپا آگاه شوند.

1398/07/15
13:47:28
5.0 / 5
4739
تگهای خبر: خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار