تعمیرگاه ستفیکس

حمله هكری به كنسول های بازی پلی استیشن

حمله هكری به كنسول های بازی پلی استیشن

تعمیركار: برخی كاربران كنسول های بازی پلی استیشن ۴ سونی می گویند پیام های آلوده ای دریافت كرده اند كه باز كردن آنها سبب شده نتوانند از كنسول خود برای بازی كردن استفاده كنند.به گزارش تعمیركار به نقل از كوتاكو، این كاربران با رجوع به شبكه های اجتماعی از نقص كنسول های پلی استیشن ۴ اظهار نارضایتی كرده اند. به قول آنها باز كردن برخی پیام های مشكوك باعث قفل شدن كنسول های آنها شده است.
ظاهرا هكرها پیام مشابهی را برای خیلی از كاربران پلی استیشن ۴ ارسال كرده اند كه حتی راه اندازی مجدد این كنسول هم باعث حل مشكل نشده و نتیجه امر نمایش پیام های خطای مكرر بوده است.
این نخستین بار نیست كه ارسال پیام های آلوده یك محصول مشهور دنیای فناوری را دچار مشكل می كند. قبل از این در سال ۲۰۱۵ هم ارسال پیام هایی با كاراكترهای خاص سبب از كار افتادن آیفون های كاربران شده بود.
به تازگی برخی كاربران گفته اند با اعمال تنظیمات كارخانه یا factory reset موفق به پاك كردن پیام آلوده و حل مشكل شده اند. برخی دیگر هم می گویند با پاك كردن این پیام با استفاده از اپلیكیشن تلفن همراه پلی استیشن یا با استفاده از ورود به حساب كاربری افراد با یكی از مرورگرهای اینترنتی می توان مشكل مورد اشاره را حل كرد.

1397/07/22
19:39:16
0.0 / 5
4716
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار