تعمیرگاه ستفیکس
با انصراف شركت های بزرگ؛

نمایشگاه CES به دلیل تشدید اومیکرون زودتر از موعد آخر می یابد

نمایشگاه CES به دلیل تشدید اومیکرون زودتر از موعد آخر می یابد

به گزارش تعمیرکار همزمان با رشد انفجارآمیز موارد مبتلا شدن به سویه اومیکرون ویروس کرونا برنامه ریزی های قبلی برای برگزاری نمایشگاه CES تغییر کرده تا این رویداد فناورانه زودتر از موعد مقرر تمام شود.به گزارش تعمیرکار به نقل از سی جی تی ان، بعد از آنکه شرکت هایی مانند آمازون و جنرال موتورز هم از حضور فیزیکی در نمایشگاه سی ای اس در لاس وگاس به دلیل نگرانی های در رابطه با سویه اومیکرون انصراف دادند، اعلام گردید سی ای اس ۲۰۲۲ یک روز زودتر از موعد اعلام شده تمام می شود.
انجمن فناوری مصرف کنندگان که سازمان برگزارکننده این رویداد است، روز جمعه اعلام نمود: «این گام بعنوان یک اقدام ایمنی اضافی که علاوه بر رعایت پروتکلهای بهداشتی فعلی برای حضور در نمایشگاه سی ای اس در نظر گرفته شده، وضع شد.»
این انجمن همینطور اعلام نمود این رویداد در ۷ ژانویه و نه در ۸ ژانویه تمام می شود. گسترش سویه بسیار قابل انتقال اومیکرون منجر به جهش شدید عفونت کرونا در سرتاسر جهان شده و بسیاری را وادار کرده تا در برنامه های سفر خود تجدید نظر کنند و در نتیجه شاهد لغو هزاران پرواز بوده ایم.
با توجه به نگرانی ها در مورد این سویه، خیلی از شرکت ها از حضور فیزیکی در سی ای اس ۲۰۲۲ که هم به صورت مجازی و هم حضوری برنامه ریزی شده و از ۵ ژانویه با مشارکت بیشتر از ۲۲۰۰ شرکت و سازمان شروع می شود، انصراف دادند.
طی چند روز گذشته، تعداد زیادی از شرکت ها همچون ای ام دی، گوگل، متا و غیره هم برنامه های حضور فیزیکی خود در سی ای اس ۲۰۲۲ را کنار گذاشته اند.


منبع:

1400/10/12
13:37:04
5.0 / 5
333
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار