تعمیرگاه ستفیکس
مقام مسئول سازمان هواپیمایی خبر داد؛

دو اپ موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما از سازمان هواپیمایی گرفتند

دو اپ موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما از سازمان هواپیمایی گرفتند

تعمیرکار: مدیرکل نظارت بر آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز فروش بلیت هواپیما برای برخی اپلیکیشن های موبایلی پُرطرفدار آگاهی داد.به گزارش تعمیرکار به نقل از مهر، در صورتیکه حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر فرودگاه ها، شرکت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در نامه ای در تاریخ ۷ مهر ماه امسال خطاب به رؤسای دادگاه فرهنگ و رسانه و پلیس فتا، خواهان مسدود شدن فروش بلیت هواپیما از طرف برخی اپلیکیشن های موبایلی مشهور شده بود، این اپلیکیشن ها پس از حدود ۳ ماه از زمان صدور این نامه، توانسته اند مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت نمایند.
وی قبل از این هم اظهار داشته بود: بارها به مردم سفارش کرده ایم از خرید بلیت اینترنتی از سایت های بدون مجوز و غیر معتبر اجتناب کنند، همیشه تاکید کرده ایم، مردم بصورت مستقیم و بدون حضور واسطه خرید بلیت انجام دهند.
به گفته این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری، در سایت این سازمان بخش سامانه خدمات الکترونیک، سامانه و درگاه جدیدی داریم که لیست همه آژانس ها و سایت های دارای مجوز فروش بلیت هواپیما در آن درج شده است، مردم وقتی قصد تهیه بلیت دارند حتما این لیست را ببینند، زمان زیادی از آنها نمی گیرد اما بدین ترتیب مطمئن می شوند سایت یا آژانسی که قصد خرید بلیت از آنرا دارند معتبر است.


خوشخو: اپلیکیشن های موبایلی مجوز بلیت فروشی گرفتند
حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این اپلیکیشن ها و این که آیا مجاز به فروش بلیت هواپیما هستند یا خیر؟ اظهار نمود: اسنپ مراحل دریافت مجوز را طی کرده است.
وی اضافه کرد: نرم افزار آپ نیز برای دریافت مجوز اقدام نموده و درحال گذراندن مراحل نهایی است. به زودی این اپلیکیشن ها مجوزهای مربوطه را دریافت خواهند کرد.
تبلیغات تلویزیونی سایت فروش بلیت هواپیما، بلااشکال است
خوشخو درباره این که آیا وب سایت «سفرمارکت» که در ایام اخیر درحال تبلیغات فروش بلیت پرواز است، مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری دارد، اظهار داشت: سفرمارکت نیز از قبل مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده بود.


منبع:

1400/09/25
12:06:05
5.0 / 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار