تعمیرگاه ستفیکس

زمین خوردن قهرمانانه ربات های پارکور کار بعلاوه فیلم

زمین خوردن قهرمانانه ربات های پارکور کار بعلاوه فیلم

تعمیرکار: هربار که به تماشای پارکور کاری ربات های شرکت ˮبوستون داینامیکسˮ(Boston Dynamics) می نشینید باید توجه داشته باشید که آن چه می بینید محصول نهایی ساعت ها تلاش، ضبط و تعمیر است.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، بتازگی ویدئویی از پارکور کاری ربات های "بوستون داینامیکس" انتشار یافته بود که در آن ربات "اطلس" این شرکت از موانع عبور می کرد و پشتک می زد.
اگر این ویدیو را ندیدید می توانید آنرا بوسیله لینک "پارکور کاری ربات "بوستون داینامیکس" بهتر از انسان" مشاهده کنید.
حالا شرکت بوستون داینامیکس فیلمی از یک روز معمولی در محل پارکور کاری این ربات ها منتشر نموده است که پشت صحنه ی ماجرا را نشان میدهد. در این فیلم ربات های اطلس بارها به زمین می خورند و مورد تعمیر قرار می گیرند.
این شرکت از چهار ربات "اطلس" استفاده می نماید که دو عدد از آنها برای نمایش استفاده می شود و دو ربات دیگر در آزمایشگاه هستند. این دو ربات به گروه سازندگان در امتحان حرکات نمایشی جدید و درک محدودیت های دستگاهها کمک می نماید تا به بهبود ربات ها بپردازند. بدون شک انجام چنین آزمایش هایی بی خطر نیست و حتی یکی از ربات های آزمایشگاهی یک خراش پنج اینچی در قفسه سینه خود دارد.
زمین خوردن این ربات های ۸۶ کیلوگرمی شاید خنده دار به نظر برسد اما بسیار پر سرو صداست. اگر لطمه وارد شده به آنها زیاد باشد تعمیر آنها تا چهار ساعت زمان می برد و این مساله پروسه ضبط را به تاخیر می اندازد. بنا بر این است که ربات های نمایشی نیز در حالت آماده باش قرار دارند.
با این وجود قهرمانان ویدئو پارکور کاری ربات های آزمایشگاهی هستند. در یک روز عادی یکی از ربات ها به انجام حرکات نمایشی می پردازد در صورتیکه ربات دیگر تحت تعمیر قرار می گیرد. این ویدئوی چند دقیقه ای حاصل ماه ها تحقیق و توسعه ربات ها است.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1400/06/06
08:44:10
5.0 / 5
940
تگهای خبر: تعمیر , دانلود , دستگاه , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار