تعمیرگاه ستفیکس

رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد

رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد

خیلی از ما برخلاف این که هنوز هیچ مدرک قطعی در خصوص وجود بیگانگان یافت نشده است، معتقدیم که آنها وجود دارند و رئیس جدید ناسا هم اخیرا اذعان کرده که بر همین باور است.


به گزارش تعمیرکار به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، "بیل نلسون"(Bill Nelson) رئیس جدید ناسا اعلام نموده است که مانند خیل عظیمی از مردم دنیا به وجود فرازمینی ها باور دارد.
وی اخیرا اذعان کرده است که بعد از خواندن نسخه طبقه بندی شده گزارش اطلاعاتی ایالات متحده در مورد مشاهده مکرر "اشیای ناشناس پرنده" توسط خلبانان نیروی دریایی، اعتقاد دارد که امکان دارد ما در کهکشان تنها نباشیم.
این اظهار نظر جدید "بیل نلسون" بعنوان رئیس مهم ترین آژانس فضایی دنیا می تواند یک تغییر اساسی در چگونگی جدی گرفتن ایده زندگی فرازمینی ها باشد.
"نلسون" در یک مصاحبه جدید با پایگاه CNN اظهار داشت: من نسخه طبقه بندی شده آن گزارش اطلاعاتی را دیده ام. این گزارش اساساً همان چیزی را می گوید که ما فکر می کردیم. ما پاسخی برای آنچه خلبانان نیروی دریایی دیده اند، نیافته ایم. این خلبانان می دانند که چیزی را مشاهده کرده اند، آنرا با چشم دنبال کرده اند و دیده اند که این اشیای پرنده ناشناس به سرعت از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند.
وی ادامه داد: این گزارش بیشتر از 140 مورد از چنین مشاهداتی را مستند دانسته است. ازاین رو به صورت طبیعی آنچه که من از دانشمندان می خواهم انجام دهند این است که ببینند از نظر علمی هیچ گونه توضیحی در مورد آنها وجود دارد یا نه.
گزارش ایالات متحده در مورد مشاهدات یوفوها و منشاء این اشیای پرنده بی نتیجه بود، اما حس "نلسون" بعد از خواندن این گزارش طبقه بندی شده خوش بینانه بوده است.
وی می گوید: سه سال پیش من با خلبانان نیروی دریایی صحبت کردم و احساس من این است که به وضوح چیزی در آنجا وجود دارد. امکان دارد لزوما یک موجود فرازمینی نباشد، اما اگر این یک فناوری است که بعضی از دشمنان ما در اختیار دارند، پس ما بهتر است نگران آن باشیم.


"نلسون" در پاسخ به این سؤال که آیا دشمنان آمریکا قادر به ساخت چنین بشقاب پرنده هایی هستند، اظهار داشت: ناسا فکر نمی کند آنها قادر به انجام چنین کاری باشند.
"نلسون" اظهار داشت: تابحال ما هیچ ارتباطی از موجودات هوشمند دریافت نکرده ایم. از زمان قدیم مردم مشتاق بوده اند که بفهمند چه چیزهایی در جهان وجود دارد و این که آیا ما تنها هستیم؟ من شخصاً فکر نمی کنم ما تنها باشیم، چون که جهان هستی خیلی بزرگ است. 13.5 میلیارد سال است که جهان آغاز به کار کرده که این عدد خیلی بزرگی است.
رئیس ناسا همینطور به کشف مستمر سیارات دیگر در اطراف سایر ستارگان همراه با تلسکوپ فضایی "جیمز وب" که مقرر است اواخر سالجاری به فضا پرتاب شود و دید ما را به جهان بازتر کند، اشاره نمود که شاید بتوان با استفاده از آن به کشف حیات فرازمینی رسید.
هنگامی که تلسکوپ فضایی "جیمز وب" راه اندازی و فعال شود، می تواند مرزهای نجوم را بیشتر از گذشته به مه بانگ نزدیک کند و در یک بازه زمانی که تقریباً کل عصر جهان سنجیده می شود، بعید به نظر می آید که هیچ نشانه ای از هوش بیگانه پیدا نکنیم.
منبع:

1400/04/11
16:33:10
5.0 / 5
1201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار