تعمیرگاه ستفیکس
در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات؛

تعرفه عرضه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان تصویب گردید

تعرفه عرضه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان تصویب گردید

به گزارش تعمیرکار کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه عرضه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات روستایی را تصویب کرد.


به گزارش تعمیرکار به نقل از مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۱۲ خود تعرفه عرضه خدمات تلفن همراه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را تصویب کرد. در این مصوبه سقف تعرفه عرضه خدمات تلفن همراه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت، دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی و دفاتر فروش و خدمات حضوری دارندگان پروانه عرضه خدمات موبایل، تعیین شده است.

مطابق این مصوبه دارندگان پروانه عرضه خدمات تلفن همراه موظف می باشند مطابق این جدول به غیر از ردیف های ۹ و ۱۵، سایر خدمات را روی کلیه سامانه های فروش خود همچون بسترهای کد خدمات دستوری، پیامک، اپلیکیشن و پورتال به صورت آنلاین و الکترونیکی و بدون دریافت هرگونه وجه شامل سهم دفاتر و دارنده پروانه، ارائه نمایند. در صورتیکه عرضه خدمات مستلزم هزینه های قانونی دیگری باشد، با تأیید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مشترک دریافت می شود. دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر خدمات ICT روستایی نباید هیچ گونه تبعیضی در عرضه خدمات در ارتباط با دارندگان پروانه طرف قرارداد خود قائل شوند. هیچ یک از دارندگان پروانه عرضه خدمات تلفن همراه، نباید دفاتر پیشخوان را به خدمت ندادن به سایر دارندگان پروانه، مجبور کنند. دارندگان پروانه عرضه خدمات تلفن همراه موظف می باشند تعرفه های مبحث این مصوبه را در پرتال، دفاتر فروش و خدمات حضوری خود اطلاع رسانی کنند. دفاتر پیشخوان موظف می باشند تعرفه های مبحث این مصوبه را در محل دفتر و در معرض دید مشترکین نصب کند. همینطور دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی برای عرضه خدمات مبحث این مصوبه باید الزامات مصوبه قبلی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (شماره ۲۸۹) را رعایت نمایند. از تاریخ ابلاغ این مصوبه، تعرفه قبلی خدمات تلفن ثابت قابل عرضه در دفاتر پیشخوان (مصوبه ۲۰۵) از درجه اعتبار ساقط است.


منبع:

1399/12/15
12:35:44
0.0 / 5
983
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار