تعمیرگاه ستفیکس
معاون علمی رئیس جمهور خبر داد:

ورود استارت آپ ها به داخلی سازی چرخه صنعت گاز

ورود استارت آپ ها به داخلی سازی چرخه صنعت گاز

تعمیرکار: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکر از کوشش های شرکت ملی گاز در زمینه توانمندسازی جوامع میزبان پالایشگاه ها، برای کمک به توانمندی داخلی سازی صنعت گاز اعلام آمادگی کرد.به گزارش تعمیرکار به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سورنا ستاری اظهار داشت: شمار فعالیت ها در حوزه نوآوری و پارک علم و فناوری در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد خصوصاً در بخش گوگرد، نشان دهنده رقم خوردن اتفاقی بزرگی دراین زمینه خاص در این واحد صنعتی است.
وی اضافه کرد: نتایج این اقدام ها برای مردم در حوزه اشتغال خصوصاً با استقرار استارت آپ ها و شرکت های نوپا و در عین حال ورود دانش بنیان ها به منطقه، بطور کامل محسوس است.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد: این موارد خصوصاً در زمینه استفاده از مدیران جوان که با ایده های جدید به دنبال تحول و نوآفرینی هستند، نتیجه پیاده سازی فرهنگ کاری تازه در این منطقه و پالایشگاه است.
ستاری با ابراز خوشی از اینکه شرکت ملی گاز ایران در زمینه توانمندسازی جوامعی که پالایشگاه در آن جا استقرار یافته، همیشه زبانزد بوده است، اظهار نمود: من هم از همین جا اعلام می کنم که برای کمک به این عزیزان با هدف موفقیت در ادامه راهی که آغاز نموده اند، خصوصاً در حوزه های برای کمک به توانمند کردن داخلی سازی صنعت گاز و جوانان منطقه در زمینه های مختلف آماده هستم.
وی اشاره کرد: استفاده از ظرفیت های جوانان صاحب ایده برای توانمندسازی جوامع بیرونی، می تواند نقطه عطفی برای دستیابی به فناوری های روزآمد و صدور آن به کشورهای منطقه باشد.


منبع:

1399/12/07
12:54:04
0.0 / 5
883
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار