تعمیرگاه ستفیکس

تولید خودروی برقی جان سخت برای بیراهه نوردی

تولید خودروی برقی جان سخت برای بیراهه نوردی

یک شرکت تجاری خودروی برقی شش چرخ بزرگ و قدرتمندی را ساخته که برای بیراهه نوردی و عبور از کوهستان ها و آب و گل و لای مناسب می باشد.به گزارش تعمیرکار به نقل از نیواطلس، خودروی ای تی وی شرکت گرین اسکات ۳.۱ متر طول، ۱.۸ متر عرض و ۱.۲ متر ارتفاع دارد و پس با بهره گیری از آن می توان از موانع مختلفی عبور کرد.
طراحی و تولید این خودرو از سال ۲۰۱۷ توسط گروهی از مهندسان روسیه شروع شده است. یک پوشش محافظ بر روی بدنه خارجی این خودرو نصب شده تا از نفوذ آب به درون آن جلوگیری شود. بدنه خودروی مورد اشاره از جنس پلی اتیلن ضد آب است و می تواند تا شش نفر را در خود جای دهد.

هر یک از چرخ های این خودرو بطور مستقل دارای کمک فنر هیدرولیکی، ترمز دیسکی هیدرولیک و موتور توپی برقی ۳ کیلو وات (۴ اسب بخار) هستند. بسته باتری این خودرو نیز در زیر صندلی راننده نصب شده است.
وزن این خودرو ۴۵۰ کیلوگرم بوده و فاصله آن از زمین در حین حرکت به ۴۵ سانتیمتر می رسد. این خودرو بر روی زمین می تواند ۸۰۰ کیلوگرم بار را حمل کند و در صورت شناور شدن بر روی آب ظرفیت حمل بار آن به ۱۲۰۰ کیلوگرم افزایش می یابد. حداکثر سرعت این خودرو ۷۰ کیلومتر در ساعت در خشکی و ۵ کیلومتر در ساعت در آب است. چرخ های این خودرو در درون آب می چرخند و در زیر بدنه آن قرار می گیرند.
قیمت این خودروی برقی ده هزار دلار است و با یک دفعه شارژ باتری می توان مسافتی ۱۰۰ کیلومتری را با آن پیمود. خودروی مورد اشاره در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ به بازار می آید.


منبع:

1399/11/04
14:51:47
0.0 / 5
1130
تگهای خبر: باتری , برقی , خودرو , شارژ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
SetFix تعمیرکار