تعمیرگاه ستفیکس

نرم افزارهای رایگان موبایل را بشناسید

نرم افزارهای رایگان موبایل را بشناسید

كردستان شاید در این روزهای سخت كرونائی استفاده از نرم افزار موبایلی بتواند تا حدی اوقات فراغت شما را پركند.


شیوع ویروس کرونا استفاده از برنامه های موبایلی را به حدی افزایش داد که برای خیلی از فعالان حوزه وب و نرم افزار فراتر از تصورات بود. باتوجه به اعمال محدودیت های جدید تردد از روز اول آذر ماه شاید یکی از راه های گذراندن وقت استفاده از برنامه های موبایلی باشد.
شاید برایتان پیش آمده باشد که پس مدت ها برنامه ای مناسب خود برای موبایل هوشمند خود بیابید و مشتاقانه دانلود شدن آنرا نظاره کنید اما بعد از نصب بفهمید که این برنامه رایگان نیست بلکه برای اجرای آن باید مبلغی پول بپردازید. در این شرایط معمولا افراد قید استفاده از برنامه را می زنند اما گاهی مواقع شرکت های سازنده اپلیکیشن ها برای یافتن تعداد بیشتری کاربر در مواقعی مبادرت به رایگان کردن برنامه خود می کنند.
در ادامه تعدادی نرم افزار که اخیرا رایگان شده و یا رایگان بوده اند را معرفی می نماییم.
بازی Animal Round
Animal Round، یک بازی سرگرم کننده و ساده است که در آن، کودکان می توانند نام حیوانات جدید را یاد بگیرند. در این بازی برای صعود به مرحله ی بعدی، باید حیوان درست را از میان دو عکس زیبا انتخاب نمود. برای راحتی، هر سؤال با صدای بلند خوانده و در متن نشان داده می شود. آموزش این برنامه در سطوح حیوانات مزرعه، موجودات دریایی، ساوانا، جنگل بارانی، حیوانات قطبی و پرندگان نمادین است. بازی Animal Round برای کودکان طراحی شده است. به همین دلیل، هر ضربه ای و هر حرکتی مانند کلیک کار می کند. این بازی شامل ۶۰ حیوان و ۱۸۰ عکس است که به ۶ سطح مختلف و دو حالت بازی تقسیم شده است. Animal Round به زبان های انگلیسی و سوئدی دردسترس است.
بازی Broken Words PRO
Broken Words PRO یک بازی جدید پازل جستجوی کلمات است که دانش شما را در مورد کلمات انگلیسی و تعاریف آنها به روشی سرگرم کننده و چالش برانگیز می افزاید. در این بازی نه فقط کلمات جدیدی خواهید آموخت، بلکه در حین انجام بازی مهارت هجی کردن انگلیسی شما ارتقا پیدا می کند. صدها کلمه ی انگلیسی و تعاریف آنها در این بازی گنجانده شده است.
یادگیری زبان
اولین برنامه، لرنیت نام دارد که به سبک و سیاق کلاسیک کلاس های حضوری زبان، آموزش خودرا به صورت سطح بندی شده در اختیارتان می گذارد.
اپلیکیشن بعدی زبان بیاموز است که با اندکی تفاوت به غیر از زبان انگلیسی آموزش زبان های دیگری مثل فرانسه و عربی و آلمانی را هم در دستور کار قرار داده است. و در نهایت اپلیکیشن دهکده زبان را داریم که برای آموزش زبان روش های مؤثری مثل یادگیری زبان با شنیدن اخبار و خواندن کتاب و تماشای فیلم را برای کاربران در نظر گرفته است.
Cookmate
Cookmate یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی برای کسانی است که در دوران اعمال محدودیت های کرونائی جدید بخواهند هنر آشپزی خودرا کمی ارتقا دهند برای اینکه دستور بخت های بسیاری در این نرم افزار وجود دارد که می توانید امتحان نمایید البته اگر شما خودتان یک آشپز حرفه ای در خانواده هستید و به صورتی دستور پخت ها را برای خود شخصی و ویژه کرده اید بوسیله این نرم افزار می توانید دستور پخت خوراکی خودرا به اشتراک بگذارید.
Zedge
این اپلیکیشن فروشگاهی برای wallpapers، آهنگ زنگ، پیام و هشدار شماست که به آسانی با نصب آن می توانید به بسیاری عکس زیبا و آهنگ مناسب دست پیدا کنید1399/08/28
13:59:03
5.0 / 5
1389
تگهای خبر: دانلود , شركت , موبایل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار