تعمیرگاه ستفیکس
یك مقام مسئول خبر داد:

برگزاری برنامه های ترویجی به جای نمایشگاه عرضه دستاوردهای نانو

برگزاری برنامه های ترویجی به جای نمایشگاه عرضه دستاوردهای نانو

به گزارش تعمیركار، مدیر گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد توسعه فناوری نانو اظهار داشت: سال جاری نمایشگاه فناوری نانو برگزار نشد اما بنا داریم، برنامه های جایگزین برای این نمایشگاه داشته باشیم.به گزارش تعمیرکار به نقل از مهر، دکتر عماد احمدوند امروز در نشست توان افزایی ستاد توسعه فناوری نانو که در محل این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا امسال نمایشگاه و جشنواره نانو برگزار نشد اما برنامه هایی در امتداد جایگزین نمایشگاه خواهیم داشت.
مدیر گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد توسعه فناوری نانو اضافه کرد: بنا داریم که نمایشگاه های کوچکی را در محل ستاد توسعه فناوری نانو در اّبان ماه برگزار نماییم.
احمدوند با تاکید بر اینکه اهداف ستاد توسعه فناوری نانو، ترویج موضوع بازار و صنعت بخش فناوری نانو است، بیان کرد: همین طور شناسایی شرکت هایی با قابلیت صادراتی از دیگر برنامه های ستاد توسعه فناوری نانو محسوب می شود.
وی اظهار داشت: برای شناسایی شرکتهای با قابلیت صادراتی، می توان معیارهایی همچون پیچیدگی فناوری، ثبت پتنت و... را می توان مد نظر قرار داد. از طرف دیگر سوابق صادراتی محصول را می توان برای ارزیابی شرکتها در نظر گرفت.
همچنین دکتر مهدی کدخدایی مسئول ترویج صنعتی ستاد توسعه فناوری نانو اظهار داشت: ما برنامه های ترویجی در ستاد در حوزه صنعت به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد.
وی با تاکید براینکه هم اکنون در حال تهیه فهرست این برنامه ها که از آبان ماه شروع می شود، اظهار داشت: عموم افراد می توانند مخاطب این برنامه ها باشند.


منبع:

1399/07/28
16:19:38
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار