تعمیرگاه ستفیکس
مدیر شركت اعلام كرد؛

كارآمدی واكسن كرونای مدرنا در ماه نوامبر مشخص می شود

كارآمدی واكسن كرونای مدرنا در ماه نوامبر مشخص می شود

به گزارش تعمیركار مدیر ارشد اجرایی مدرنا اعلام نمود كه اطلاعات كافی برای ارزیابی كارآمدی واكسن این شركت و استفاده آن برای جمعیت وسیعتر در ماه نوامبر را در اختیار خواهد داشت.به گزارش تعمیرکار به نقل از اسپوتنیک، «استفان بنسل» مدیر ارشد اجرایی واکسن سازی مدرنا در یک مصاحبه با شبکه خبری سی ان بی سی اظهار داشت: پیشبینی می شود نتیجه ارزیابی کارآمدی واکسن جهت استفاده وسیع تر را در ماه نوامبر اعلام نماید.
همچنین او سخنان رئیس جمهور آمریکا در خصوص آمده بودن واکسن در ماه اکتبر را تکرار کرد. البته دونالد ترامپ مشخص نکرد کدام واکسن از جانب سازمان غذا و دارو آمریکا تایید می شود.
البته بنسل در سخنان خود توضیح داد شرکت مدرنا اطلاعات کافی برای تایید کارآمدی واکسن را تا ماه اکتبر در اختیار نخواهد داشت.
این شرکت در بیانیه رسمی که در ۱۶ سپتامبر انتشار یافت، اعلام نمود فاز سوم آزمایش بالینی واکسن کووید ۱۹ با حضور ۲۵ هزار و ۲۹۶ نفر شروع شده است. از این تعداد ۱۰ هزار و ۲۵ نفر دوز دوم واکسن را هم دریافت کرده اند.
همچنین رابرت ردفیلد مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا در جلسه استماع مجلس سنا اعلام نمود طبق پیشبینی های وی واکسیناسیون محدود کووید ۱۹ از ماه نوامبر یا دسامبر شروع می شود.

1399/06/28
20:17:43
5.0 / 5
2162
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار