تعمیرگاه ستفیکس
اظهار نارضایتی كاربران؛

اپراتور آمریكایی مشتركانش را مجبور به تعویض گوشیهای قدیمی می كند

اپراتور آمریكایی مشتركانش را مجبور به تعویض گوشیهای قدیمی می كند

تعمیركار: اپراتور آمریكایی ای تی اند تی، ایمیلی نگران كننده برای مشتركان خدمات خود فرستاده و به آنها اعلام نموده كه باید تا فوریه سال 2022 گوشیهای قدیمی خودرا به روز كنند.به گزارش تعمیرکار به نقل از انگجت، ای تی اند تی در ایمیل خود علت این تصمیم را به روزرسانی های فناورانه اعلام نموده و افزوده اگر کاربران از گوشیهای قدیمی استفاده کنند، قادر به بهره گیری از خدمات ای تی اند تی نخواهند بود. برای اینکه این اپراتور می خواهد فناوری مورد استفاده در شبکه تلفن همراه خودرا به روز کند.
در قسمتی از این ایمیل تصریح شده اگر کاربران گوشیهای جدید خریداری نکنند، تا فوریه سال ۲۰۲۲ حتی قادر به برقراری تماسهای صوتی نیز نخواهند بود. البته متن ایمیل مذکور به شکلی تنظیم شده که مخاطبان به درستی متوجه نمی شوند تا فوریه سال ۲۰۲۲ برای تغییر گوشی خود فرصت دارند و همین مساله نارضایتی مشترکان خدمات ای تی اند تی را افزایش داده است.
در ایمیل مورد اشاره به لینکی در صفحه پشتیبانی ای تی اند تی ارجاع داده شده که در آن به کاربران سفارش شده برای پشتیبانی از خدمات تماس صوتی با کیفیت بالا باید گوشیهای قدیمی خودرا تعویض کنند و برای این کار تا فوریه سال ۲۰۲۲ فرصت دارند.
برخی مشتریان ای تی اند تی با حضور در شبکه های اجتماعی از اینکه این شرکت لیست دقیقی از گوشیهای سازگار با شبکه به روز شده خودرا ارائه نکرده نیز اظهار نارضایتی کرده اند.


منبع:

1399/05/02
23:38:10
5.0 / 5
2494
تگهای خبر: تنظیم , خدمات , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار