تعمیرگاه ستفیکس

25 درصد شركت های جهان كاملا كلود خواهند شد

25 درصد شركت های جهان كاملا كلود خواهند شد

تعمیركار: نتایج یك بررسی كه توسط مؤسسه اوریلی صورت گرفته نشان میدهد ظرف یك سال آینده بیست و پنج درصد از شركت های جهان تمامی اپلیكیشن های خودرا به بستر كلود منتقل می كنند.به گزارش تعمیرکار به نقل از زد دی نت، با توجه به این که پژوهش مذکور پیش از همه گیری ویروس کرونا صورت گرفته، می توان انتظار داشت که اقبال به فناوری کلود (رایانش ابری) برای دسترسی به نرم افزارها و برنامه های مختلف با سرعتی بیشتر افزایش یابد.
بررسی مورد اشاره که بوسیله گفتگو با ۱۲۸۳ مدیر حوزه فناوری اطلاعات طی ماه های ژانویه و فوریه سال ۲۰۲۰ صورت گرفته، نشان میدهد که انتقال به محیط تمام کلود تنها محدود به شرکت های کوچک که فاقد بخش فناوری اطلاعات هستند، نیست و شرکت های بزرگ نیز به این فناوری علاقه نشان می دهند.
۱۷ درصد از پاسخ دهندگان در سازمان های بزرگی کار می کنند که بیش از ده هزار کارمند دارند و قبل از این تمامی اپلیکیشن های خودرا به فضای کلود منتقل کرده اند.
همچنین ۹۰ درصد از سازمان ها هم از افزایش استفاده از زیرساخت های کلود در یک سال آینده آگاهی داده اند. ۶۷ درصد از سازمان ها از انتقال اکثریت اپلیکیشن های خود به محیط کلود آگاهی داده اند که این امر نیز تغییری مهم شمرده می شود.
۵۴ درصد از شرکت ها از تلفیقی از خدمات کلود استفاده می نمایند که در این میان خدمات کلود آمازون با محبوبیت ۶۷ درصدی در صدر است و رتبه دوم به خدمات کلود مایکروسافت با ۴۸ درصد محبوبیت اختصاص دارد. رتبه سوم نیز با ۳۲ درصد محبوبیت مربوط به خدمات کلود گوگل است.


منبع:

1399/04/01
15:12:42
5.0 / 5
2991
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
SetFix تعمیرکار