تعمیرگاه ستفیکس

تعداد دوربین های جاده ای تا آخر سال به ۷۸۰۰ دستگاه می رسد

تعداد دوربین های جاده ای تا آخر سال به ۷۸۰۰ دستگاه می رسد

تعمیركار: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نصب ۲۵۰۰ دوربین نظارتی و تردد شمار در جاده های سراسر كشور تا آخر تابستان اطلاع داد.به گزارش تعمیرکار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عبدالهاشم حسن نیا با بیان این خبر اظهار داشت: با نصب این ۲۵۰۰ دستگاه دوربین نظارتی و تردد شمار، تعداد دوربین های نصب شده در سرتاسر کشور به بیشتر از ۷۰۰۰ دستگاه می رسد که تمامی جاده های کشور را تحت پوشش قرار می دهند.
وی اضافه کرد: الان در جاده های کشور حدود ۴۶۰۰ دستگاه تجهیزاتی شامل دوربین های تصویری و تردد شمار نصب شده و در حال بهره برداری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی همینطور از نصب ۷۰۰ دستگاه دیگر علاوه بر ۲۵۰۰ دستگاه در دستور کار، تا آخر سال جاری در جاده های برون شهری کشور اطلاع داد.
با اعلام حسن نیا، تعداد تجهیزات جاده ای شامل دوربین و تردد شمار تا آخر سال جاری در تمامی جاده های کشور به ۷۸۰۰ دستگاه خواهد رسید.
وی از خصوصیت های نصب دوربین، تردد شمار و سایر تجهیزات را کاهش تصادفات جاده ای برشمرد و اظهار داشت: قراردادهای خرید دوربین ها، تردد شمار و سایر تجهیزات نظارتی ۳ هزار میلیارد تومان هزینه برداشته که با همکاری بخش خصوصی بوده است. این اقدامات تحول اساسی در ترددها بخصوص تردد بار در کشور بوجود می آورد.
حسن نیا تشکیل بانک اطلاعاتی حمل و نقل جاده ای کشور را راهکاری مناسب برای کنترل قاچاق عنوان نمود و اظهار داشت: با سیستمی شدن، شاهد تحرک اساسی در حمل کالای بدون بارنامه در کشور بودیم.

1399/02/08
14:16:52
5.0 / 5
3135
تگهای خبر: خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار