تعمیرگاه ستفیکس

تحصیل نوجوان ۱۴ ساله در ۲ رشته دانشگاه میشیگان

تحصیل نوجوان ۱۴ ساله در ۲ رشته دانشگاه میشیگان

تعمیركار تحصیل نوجوان ۱۴ ساله در ۲ رشته دانشگاه میشیگان


به گزارش تعمیركار به نقل از ایسنا و به نقل از ام لایو، این نوجوان در سن یك سالگی الفبا را آموخت و هنگامی كه دو ساله شد آغاز به خواندن كرد.
در سن ۱۰ سالگی به كوچك ترین فردی تبدیل شد كه برنده چالش ملی شیمی You Be شده است كه به همین خاطر به دیدار باراك اوباما رئیس جمهور وقت آمریكا رفت.
این نوجوان اظهار داشت: بنا بر گفته والدینم، من حتی در سنین كم هم خیلی كنجكاو بودم. وی كه الان در سن ۱۴ سالگی است، در حال تحصیل در دوره كارشناسی در دو رشته تحصیلی است.
یكی در رشته شیمی و دیگری در رشته علوم كامپیوتر.
دنیل لو در حال توسعه واكنش های شیمیایی است كه می تواند به شركت های داروسازی كمك نماید محصولات دوستدار محیط زیست تولید كنند.


وی در همه ادوار تحصیل خود بعنوان جوان ترین دانش آموز بوده است و در همین رابطه گفته كه من هم اكنون دوستان زیادی دارم. در ابتدا از نظر باقی مردم عجیب بودم چونكه سنم نسبت به جایگاهی كه دارم بسیار كم است. ولی حالا مانند بقیه دانشجویان به نظر می رسم.
زمانی كه لو در یك دبیرستان در اتاوا درس می خواند، در دانشگاه "تولیدو"(Toledo) به كلاس های تمام وقت می رفت و در آن زمان با یك دانشجو پسا دكتری نخستین مقاله علمی و پژوهشی خویش را نوشت.
لو در ارتباط با سختی این درس ها اظهار نمود: شاید بسیاری از مسائل علمی برای یك نوجوان ۱۴ ساله پیچیده باشد. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و بعضی از مسائل برای من هم وجود داشت كه برای درك آنها زمان زیادی صرف كردم.
یكی از اساتید دانشگاه میشیگان گفته كه دنیل لو اعتماد به نفس بالایی دارد و شجاع است. او همچنان تمایل به آموختن چیزهای جدید دارد.


طبیعتا این نوجوان نابغه در بین برنامه شلوغ خود اوقات سرگرمی دارد. وی در این مواقع سرگرمی هایی نظیر برنامه نویسی، نواختن ویولون سل و پیانو دارد.
لو گفته كه بعضی از مواقع برنامه های سرگرمی وی منجر به الهام در برنامه های تحصیلی او می شود.
بعنوان مثال، چیزی كه سبب شد لو به تحصیل در رشته دوم یعنی علوم كامپیوتری علاقه مند شود، علاقه او به برنامه نویسی بود.
وی درنهایت افزود، با عنایت به اینكه سن من نسبت به باقی دانشجویان پایین تر است، دانشگاه میشیگان بیشترین فرصت ها را در اختیار من قرار داده و بعنوان یك فرد اهمیت زیادی برای من قائل است.1398/09/18
13:48:25
5.0 / 5
5095
تگهای خبر: شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان تعمیركار
SetFix تعمیرکار